×
Тел.: (044) 500 3025

Про компанію

АВЕРС - один з найбільших на українському ринку постачальників матеріалів для виготовлення світлової, зовнішньої та інтер'єрної реклами, поліграфії, будівництва, промислового і архітектурного дизайну та інших галузей.

Широкий асортимент завжди наявних на складі товарів, оперативність, професійні консультації, гнучка система знижок, додаткові послуги із обробки полімерів є гарантією якості і дозволяють задовольнити найвибагливіших клієнтів.

За 25 років існування АВЕРС завоював авторитет не тільки на вітчизняному ринку. Компанія першою в Україні стала повноправним членом відразу двох провідних міжнародних галузевих організацій: Міжнародної Асоціації дистриб'юторів пластиків - IAPD і Європейської Асоціації дистриб'юторів пластиків - EPDA.

Найширший асортимент

АВЕРС представляє на українському ринку досконалу продукцію перевірених брендів. Серед них ECOBOND, Orafol, Ritrama, Profitape, Polycryl, Altuglas, Octoplan, Polysan, Policam, Printex, Tentex Boatex, HPX. Компанія пропонує всі види матеріалів, необхідних для виготовлення привабливих і якісних виробів. В асортименті представлені:

 • алюмінієві композитні панелі;
 • листові пластики (акрил, полікарбонати, ПВХ, полістирол);
 • плівки і банерні тканини для шовкотрафаретного, сольвентного і екосольвентного друку;
 • папір для широкоформатного друку;
 • самоклейні плівки для різання плотером;
 • самоклейні матеріали для дорожніх знаків і нанесення на автомобілі;
 • вінілові тканини для виробництва тентів і надувних човнів;
 • профілі, скотчі, клеї, інструменти тощо

Чудовий сервіс

Комплекс послуг від АВЕРС включає не тільки продаж першокласних матеріалів, а й їх оперативну обробку на сучасному обладнанні. Власний центр конвертації полімерів АВЕРС дозволяє:

 • порізати листові матеріали на автоматизованому комплексі з ЧПУ або на вертикальних розкрійних верстатах;
 • виконати рубку тонких пластиків і плівок на спеціалізованій широкоформатній гільйотині;
 • фрезерувати, гравірувати і порізати по контуру на фрезерно-гравірувальному і лазерному обладнанні;
 • полірувати вироби на промисловому обладнанні.

Також АВЕРС регулярно проводить семінари для клієнтів, надаючи актуальну інформацію про нові технології та матеріали.

Розвиток українського ринку зовнішньої реклами - важливий акцент діяльності компанії.

Оперативна доставка

Система логістики АВЕРС постійно вдосконалюється. Загальна площа складських приміщень - близько 20 тис м2. Всі склади оснащені сучасною технікою для зберігання і обробки замовлень, а також системою клімат-контролю. Це дозволяє підтримувати постійний запас всіх необхідних матеріалів, дотримуючись найжорсткіших вимог до умов зберігання і доставляти товари клієнтам максимально швидко.

 

Власний парк транспортних засобів налічує три десятки середніх і великих вантажних автомобілів. Автомобілі із брендом АВЕРС впізнавані в багатьох містах України.

 

Запрошуємо до співпраці!

 

Наші реквізити:

ТОВ «АВЕР-ТЕХ»

04050, м. Київ, вул. Пимоненка, 13-Ж

Код ЄДР 21665318

ІПН 216653126591

Св.№ 39014024


Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!