×
Тел.: (044) 500 3025

14.01.2020

Шановні партнери!

Торгова марка ECOBOND спільно з ексклюзивним дистриб'ютором компанією АВЕРС раді повідомити про продовження мегапопулярної програми лояльності для покупців композитних панелей ECOBOND!

У відповідь на численні прохання було прийнято рішення продовжити бонусну програму ще на півроку - до 30.06.2020.

Нагадуємо, що в рамках програми за кожну покупку алюмінієвих композитних панелей ECOBOND покупцеві нараховуються бонуси. Накопичені бонуси згодом можна обміняти на корисні призи, які високо оцінять професіонали.

Важливо!

Бонуси не нараховуються при покупці товарів, що беруть участь у розпродажі та інших акційних пропозиціях. Бонуси не є засобами платежу, їх не можна обміняти на грошовий еквівалент, провести ними оплату за товари, подарувати або передати.

Додаткові бонуси можна заробити за Інтернет-активність: позитивні відгуки і публікації про проекти, реалізованих із застосуванням матеріалів ECOBONDТМ.

Організатори залишають за собою право продовжити програму і змінити її умови, проінформувавши про це на сайті компанії АВЕРС.

Детальніше про програмуЯкщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!