×
Тел.: (044) 500 3025

31.03.2020

Успішний дизайн торгових кіосків — це і мистецтво, і наука. Добре продумані будови стильно виглядають, є простими, довговічними і розширюють можливості. Кращі кіоски поєднують у собі привабливі естетичні прийоми дизайну і новітні технології. Як цього досягти — точно знають у київській рекламно-виробничій компанії «БІК Груп». І мережа кіосків KARTOFAN — прекрасне тому підтвердження.

Про замовника

«KARTOFAN» — мережа швидкого харчування, заснована в 2017 році. В основі меню — картопля фрі, виготовлена за унікальним рецептом, а також хот-доги і солодкі чуррос. Незважаючи на відносно молодий вік, мережа досить швидко розвивається і активно завойовує все міста України, а також пропонує вигідні умови франчайзингу. Тому часто виникає потреба в оформленні нових торгових точок у єдиному корпоративному стилі.

Особливості

Компанія «БІК Груп» підібрала оптимальний набір матеріалів, який дозволяє отримати привабливий зовнішній вигляд і виділити споруди «KARTOFAN» у насичених торговими площами місцях.

Для облицювання кожного кіоску використовується алюмінієвий композит Ecobond, який додатково обклеюється плівкою Oracal 640 із широкоформатним друком. Така комбінація дозволяє відтворити фактуру і колір дерева, необхідні для дотримання корпоративного стилю, і повторюваність від проекту до проекту.

Алюмінієвий композит також використовується і для виготовлення рекламної вивіски. Фрезеровані написи в поєднанні з жовтим акрилом дають можливість отримати глибину і яскраво підсвітити вивіску світлодіодами.

Додатковий фірмовий елемент — порція картоплі фрі — виготовлений із ПВХ (короб) і акрилу, на який наноситься прямий УФ-друк.

Алюмінієвий композит ECOBOND

Вельми привабливий сучасний матеріал, як для будівельників, так і виробників реклами. Цей своєрідний «сендвіч» складається з алюмінію (зовнішні шари) і полімеру. Він є дуже легким, міцним, стійким до будь-яких атмосферних явищ. Облицювальні панелі легко монтувати або замінити, якщо необхідно.

Акрил ALTUGLAS

Акрил — ідеальний матеріал для виготовлення світлових вивісок і реклами. Його поверхня дуже гарно виглядає і пропонує прекрасні оптичні властивості. Крім того, цей різновид пластику легко піддається механічній обробці і формуванню, тому дозволяє реалізовувати різноманітні дизайнерські ідеї.

ПВХ KOMABRITE

ПВХ користується заслуженою популярністю в багатьох галузях, завдяки прекрасним фізичним і хімічним характеристикам. Він придатний для друку, формування та інших методів обробки. Жорсткий і міцний пластик не втрачає свої властивості протягом тривалого часу, поглинає звуки і вібрації, не вбирає вологу, не боїться корозії.

ORACAL 640

ORACAL 640 — прекрасний вибір для брендування різноманітних об'єктів. Поверхня плівки гарантує чудову якість друку, а клейовий шар — надійну адгезію. Рішення призначене для зовнішнього застосування.

Результат

Перші заклади мережі «KARTOFAN» компанія «БІК Груп» брендувала близько двох років тому, і можна впевнено говорити, що всі матеріали прекрасно пройшли перевірку часом. МАФи, як і раніше, виглядають привабливо, тому кожен новий проект оформляється так само. Нині ведеться робота з брендування аналогічних будівель у різних регіонах.

Коментар

Ігор Цибульський, менеджер відділу продажів «БІК Груп»:

«Композит — один із найбільш стійких до погоди матеріалів. Він не боїться холоду, спеки та є дуже міцним. Він найкраще підходить для зовнішнього облицювання! А у комбінації з акрилом — це прекрасне рішення для створення підсвічених вивісок. Ми давно використовуємо ці матеріали і завжди дуже задоволені».

«БІК Груп»

Компанія «БІК Груп» працює на ринку близько 20 років. Величезний технологічний парк — понад 800 м2 виробничих площ — дозволяє запропонувати клієнтам велике розмаїття послуг у галузі реклами. Завдяки професійному штату в багатьох українських містах, підприємство з успіхом обслуговує не тільки поодиноких клієнтів, але і великі корпорації, в числі яких мережа «McDonalds», «Нова пошта», провідні банківські структури.

https://masterskaya.kiev.ua/

AVERS

Компанія AVERS — український лідер в області матеріалів для реклами і дизайну. У портфоліо представлений великий вибір рішень для найрізноманітніших завдань. Звертайтеся в чат або за телефонами, щоб отримати повну інформацію про продукцію:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 55 90Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!