×
Тел.: (044) 500 3025

31.01.2020

Компанія МакДональдз - світовий лідер серед мереж ресторанів швидкого обслуговування. Налічує понад 33 тисяч закладів в більш ніж 119 країнах світу, які щодня, за даними компанії, обслуговують близько 68 млн. відвідувачів. Україна - 102-та країна, де почала розвиватися мережа МакДональдз. Сьогодні в 18 містах України діє понад 90 ресторанів цієї мережі фаст-фудів.

Перший український ресторан відкрився в травні 1997 року біля станції метро "Лук'янівська" у Києві.

З плином часу дизайн бренду змінювався, разом з ним змінювалися і вимоги до зовнішніх вивісок. Так, в 2008 році, рухаючись в тренді світової зовнішньої реклами, однією з вимог до зовнішньої вивіски стало застосування матеріалів, здатних зберігати брендові кольори та цілісність конструкції якомога довше. Так, одним з основних матеріалів для оформлення зовнішніх вивісок ресторану став композит ECOBOND.

 

 

Для оформлення основної частини вивіски використовували композитну панель ECOBOND темно-зеленого відтінку RAL6005.

ECOBOND COLOR

Алюмінієвий композит ECOBOND - технологічний матеріал, який складається з двох шарів алюмінію і полімеру між ними. Завдяки поєднанню таких різних матеріалів, композитна панель має унікальне співвідношення жорсткості до ваги листа. Панель 3 мм рекламного композиту має таку ж жорсткістю, як 1,7 мм лист стали, який важить майже в 4 рази більше. Завдяки придатності до формування, ECOBOND однаково добре підходить як для виготовлення облицювальних касет, так і рекламних конструкцій.

 

 

Результат

З моменту монтування вивіски пройшло майже 12 років. Для рекламного композиту цей термін в три-чотири рази перевищує середній термін служби в зовнішніх вивісках. Через такий довгий термін експлуатації, композит ECOBOND практично не втратив свого первісного вигляду.

Поліестерове покриття верхнього листа алюмінію композитної панелі нестійке по відношенню до факторів навколишнього середовища, і з часом втрачає свій первинний вигляд. Через кілька років можна помітити різницю в якості композиту. Чим більш високої якості композитна панель, тим довше буде служити її лицьовий шар для зовнішньої реклами. Дешеві торгові марки економлять на кожному з шарів композитної панелі, в тому числі і на лакофарбовому покритті. Таким чином витримати підвищені навантаження та відповідати підвищеним вимогам може лише найвисокоякісніший матеріал. Так перевіряють лідерів.

Торгова марка ECOBOND є визнаним лідером ринку рекламного композиту України. Це підтверджується десятками тисяч проектів, за останні 15 років реалізованих по всій території України.

 

 

Компанія АВЕРС

 АВЕРС - офіційний дистриб'ютор в Україні алюмінієвих композитних панелей ECOBOND. В асортименті представлено величезний вибір рекламних і будівельних серій з різноманітним дизайном і технічними характеристиками. Менеджери з радістю допоможуть знайти оптимальне рішення для кожного проекту. Звертайтеся в чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 55 90Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!