×
Тел.: (044) 500 3025

19.03.2020

Привабливі та оригінальні рекламні конструкції багато в чому визначають успіх кафетеріїв і ресторанів. На цьому ринку є величезна конкуренція і виграють боротьбу заклади і бренди з нестандартним підходом. Прекрасний приклад — масштабна стела, виконана для мережевого ресторану Hesburger київською компанією «Матадор-М».

Про проект

Фінська мережа ресторанів Hesburger сьогодні представлена ​​у 9 країнах світу. В Україні відкрито 5 ресторанів, і присутність постійно збільшується. При будівництві чергового закладу в Броварах (Київська область) виникла необхідність яскраво його прорекламувати за допомогою високої рекламної конструкції, яку добре видно з дороги і яка буде домінувати на тлі прилеглих закладів.

Особливості

Дизайн передбачав створення вісімнадцятиметрової стели, що перевищує за висотою будівлі навколо. Верхівкою стели стала велика буква H (логотип Hesburger), висотою близько 4 м, на яку було нанесено напис Hesburger.

Для оздоблення стели і додання їй презентабельного вигляду використовувався алюмінієвий композит — матеріал, що вирізняється відмінною погодною стійкістю, гарною поверхнею і невеликою вагою.

Оптимальним варіантом для підсвічених світлодіодами літер став акрил, завдяки чудовим показниками світлорозсіювання.

Щоб надати додатковий об’єм буквам, краще їх виділити і створити жорстку конструкцію, використовувався АКП у комплексі з ПВХ.

Доповнила загальний ансамбль зовнішня вивіска з підсвічуванням, розташована на самому закладі. Об'ємні букви виконані з червоного акрилу і ПВХ у тому ж стилі, що і рекламна стела.

Алюмінієвий композит Ecobond

Алюмінієвий композит Ecobond — це сучасний сендвіч-матеріал, що поєднує міцність алюмінію і технологічність сучасних полімерів. Прекрасний вибір для виготовлення довговічної реклами, а також зовнішньої обшивки різних будівель. Відрізняється атмосферною стійкістю, зручною обробкою і монтажем, виглядає надзвичайно привабливо і пропонується з різними варіантами оздоблення поверхні.

Акрил ALTUGLAS

Акрил — це пріоритетний вибір, коли йдеться про рекламні конструкції з підсвічуванням. Прекрасні характеристики світлорозсіювання, преміальний глянець, придатність до формування та механічної обробки, міцність — це далеко не повний перелік переваг матеріалу.

ПВХ KOMABRITE

ПВХ — один із найбільш поширених пластиків у всьому світі. Він є дуже універсальним і використовується практично повсюдно, як у побуті, так і у промисловості. Виробники реклами цінують в ньому придатність до обробки, друку, фарбування та склеювання, легкість і приємну поверхню.

Результат

Стела встановлена ​​на в'їзді у Бровари справа. Всі елементи конструкції чітко видно у будь-який час доби, вони привертають увагу як пішоходів, так і автомобілістів. Зовнішня вивіска закладу прекрасно гармонує з рекламною стелою. Замовник залишився дуже задоволений і якістю, і термінами. У роботі аналогічний проект для закладу, який готується до відкриття в Щасливому (Бориспільський район, Київська область)

Коментар

Вадим, «Матадор-М»:

«Всі три матеріали є незамінними у цьому проекті. АКП дає стійкість і довговічність, акрил ідеальний для підсвічування, з ПВХ просто працювати, він є дуже практичним і не просвічується, надає необхідний об’єм буквам. Вибір є абсолютно однозначним!»

Про «Матадор-М»

Київська компанія «Матадор-М» тривалий час займається виготовленням зовнішньої реклами. Професіоналізм, ретельна підготовка, знання особливостей матеріалів дають можливість реалізовувати навіть найскладніші рекламні проекти.

AVERS

AVERS пропонує величезне розмаїття рішень для рекламних і дизайнерських завдань. У компанії можна придбати якісні матеріали, отримати професійну консультацію, а також замовити їх професійну обробку на промисловому обладнанні.

Звертайтеся в чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 55 90Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!