×
Тел.: (044) 500 3025

12.09.2019

Тентова тканина - унікальний матеріал, що складається з декількох шарів ПВХ і армуючої сітки. Перше, з чим вона асоціюється, - це навіси для захисту від атмосферних опадів та складних погодних умов різноманітних об'єктів. Однак харківська компанія «Тент Рід» знайшла для цього матеріалу досить незвичне застосування.

Про проект

Надувні санки (санки-ватрушки) - це чудове універсальне рішення для активного відпочинку на свіжому повітрі. Їх можна використовувати як для катання по снігу, так і для плавання в водоймах.

На ідею виготовити такий цікавий продукт керівника «Тент Рід» наштовхнули аналогічні вироби зарубіжних виробників. Оскільки компанія давно спеціалізується на виробництві тентових конструкцій, питання щодо вибору матеріалу не стояло - тентова тканина Tentex C 650 має всі необхідні характеристики. В першу чергу, її вирізняє чудова міцність.

Реалізація

По суті, в цьому випадку з тентової тканини виготовлений своєрідний чохол (шайба, діаметром 100 см), всередині якого захована автомобільна камера (R16). Для проекту використовувалася тканина, щільністю 650 г/м2, що складається з двох шарів ПВХ на основі лавсанового корду. Виріб посилено стрічкою особливого плетіння і прошито армованою ниткою.

Наявність в асортименті тканин різних кольорів дозволила отримати яскраві привабливі вироби. Додаткові зображення наносилися трафаретним друком.

Тентова тканина Tentex

Вінілова тканина TENTEX - це дуже легкий і міцний матеріал, виготовлений з поліестерової нитки і покритий ПВХ-полімером. Серед її переваг стійкість до УФ-променів і низьких температур. Завдяки цьому, тканина не знебарвлюється на сонці і не тріскається на морозі, зберігає свої властивості в різних умовах.

Результат

Пробна партія розійшлася досить швидко: виріб виявилося дуже затребуваним на ринку. У наступному сезоні компанія «Тент Рід» планує повторити позитивний досвід і випустити нову партію надувних санок із тентової тканини Tentex.

Коментар

Олександр, власник «Тент Рід»

«Ми давно працюємо з тканинами Tentex і завжди задоволені результатом. Це оптимальне співвідношення за ціною і якістю. Матеріал коштує відносно недорого, але чудово проявляє себе в роботі. У випадку з санками можна бути впевненим - виріб послужить не менше 10 років, при цьому кольори залишаться такими ж яскравими. Головна умова - здувати після використання і виймати камеру з чохла, інакше тканина може потемніти від гуми».

«Тент Рід»

Розташована в Харкові фірма вже багато років спеціалізується на виготовленні конструкцій із тентовим покриттям на каркасній металевій основі. Серед клієнтів компанії - спортивні заклади, ринки, зерносховища, промислові та інші підприємства по всій Україні. Величезний досвід і професійний штат гарантують якісне обслуговування замовників.

АВЕРС

Компанія АВЕРС пропонує матеріали для різних рекламних і будівельних проектів. Співпраця з надійними постачальниками дає можливість запропонувати ідеальні рішення, незалежно від складності завдань. За консультацією звертайтеся в чат або за телефонами.

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 784 1754Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!