×
Тел.: (044) 500 3025

06.05.2020

Алюмінієвий композит Ecobond доволі часто застосовується для облицювання фасадів. Водночас неперевершені характеристики та вельми приваблива поверхня дозволяють успішно використовувати його для створення цікавих арт-об’єктів — впевнений фахівець Львівської компанії «Метамузей». Яскравий приклад — пересувна виставка «Franko from A to Z».

Про проект

«Franko from A to Z» — це інтерактивна виставка у вигляді лабіринту-абетки. За допомогою сучасних візуальних засобів вона знайомить українську та європейську спільноту із постаттю Івана Франка, а також феноменами української культури. В рамках проекту передбачений тур чотирма європейськими столицями: Будапешт (Угорщина), Відень (Австрія), Любляна (Словенія), Загреб (Хорватія). Також відвідати виставку можна було у Львові й планується демонстрація у Києві, Чернігові та Одесі.

Особливості

Перед компанією «Метамузей» постало завдання створити пересувний стенд, який міг експонуватися на вулиці. Він мав бути витривалим, міцним й водночас розбиратися за 2 дні та перевозитися малогабаритним автомобілем. З огляду на такі вимоги, «Метамузей» обрала алюмінієвий композит як основний матеріал, який дозволив повністю реалізувати доволі складний проект.

Загальна площа лабіринту понад 66 м2. Для його створення знадобилося 4200 гвинтових з’єднань, 300 м2 друку та ламінаціі.

Алюмінієвий композит Ecobond

АКП Ecobond — інноваційний сендвіч-матеріал, який зовні має шари алюмінію, а всередині шар полімеру. Завдяки такому складу він є дуже легким, міцним, витривалим, та добре піддається різноманітним видам механічної обробки. Великий вибір оздоблення поверхні дає простір для реалізації безлічі дизайнерських та рекламних ідей.

Результат

Виставка вийшла надзвичайно привабливою та викликала захоплення відвідувачів у різних країнах. Зовнішній вигляд не пошкодило ані тривале транспортування, ані експозиція у людних місцях та на відкритому повітрі.

Коментар

Червоний Євген, «Метамузей»

«Ми часто працюємо над різними виставковими проектами та сучасними інсталяціями. В роботі використовуємо і плівки, і пластики, і метал. Однак для цього проекту вибір був цілком однозначним. АКП був єдиним оптимальним варіантом».

Про «Метамузей»

Львівська компанія «Метамузей» вже тривалий час працює на українському ринку і спеціалізується на створенні виставкових проектів для музеїв та галерей — від ідеї, розробки та планування — і до остаточного втілення. Креативний підхід та закохана у свою справу команда — гарантія довершеного результату.

https://www.facebook.com/metamuseu

AVERS

Компанія AVERS — пропонує величезний асортимент матеріалів для реклами, будівництва та дизайну. Звертайтеся у чат або за телефонами, щоб отримати професійну консультацію та допомогу у виборі матеріалу, який оптимально підійде для реалізації конкретних проектів:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 55 90Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!