×
Тел.: (044) 500 3025

30.10.2019

Коли йдеться про вибір матеріалу для виготовлення дитячих іграшок, то висуваються досить жорсткі вимоги. Матеріал повинен бути міцним, антивандальним та екологічним. Поліпропілен цілком відповідає всім цим вимогам і не боїться ніяких дій юних дослідників - саме з цієї причини його часто обирають в компанії Embi як прекрасне доповнення до дерев'яних виробів. Один із прикладів такого вдалого тандему - різні комплекти для іграшкових театрів тіней.

Про проект

Театр тіней від українського виробника іграшок Embi (Київ) - це ширма у вигляді казкового замку і набір фігурок-персонажів на підставках для вистави з грою світла і тіні. Захоплююча іграшка підходить дітям від 2 років і чудово підійде як для сімейного дозвілля, так і для дитячого садочку. Корпус іграшки виконаний із екологічно чистого дерева, а персонажі, підставки і екран - з поліпропілену.

Особливості

Прототипом для театру послужили картонні аналоги, якими керівники Embi користувалися в дитинстві. Однак ні картон, ні текстиль, ні інші матеріали не пройшли «польових» випробувань: вони не демонстрували достатню міцність і достатні показники світлопропускання. Саме пропілен підійшов за всіма параметрами. Іграшки з нього не можна порвати, він не боїться промокання і гарно пропускає світло.

Поліпропілен OCTOPLAN

Поліпропілен - термопластичний полімер, який активно використовується у багатьох промислових галузях і побуті. Він є досить жорстким і водночас гнучким, не боїться стирання, вигинів і забруднень. Ще одна перевага - легке очищення, в тому числі можливе очищення парою. Крім того, матеріал прекрасно піддається різним видам формування. Серед сфер його застосування виготовлення пакування, елементів облицювання автомобілів, канцтоварів і сувенірів, електротехнічних виробів тощо.

Результат

Театр тіней від компанії Embi - продукт чудової якості. Він викликає захоплення і у дітей, і у батьків. При цьому його використання є безпечним, а експлуатація - досить тривалою. Проект досить швидко розвивається. І сьогодні в асортименті представлено близько 20 різновидів гри.

Коментар

Андрій, компанія Embi

«Ми давно використовуємо поліпропілен у наших різних проектах і завжди повністю задоволені результатом. У якості цього матеріалу можна бути впевненим».

Компанія Embi

Компанія Embi - це український виробник розвиваючих іграшок для малюків. Підприємство вже близько трьох років випускає першокласну продукцію виключно з екологічно чистих і безпечних матеріалів. Всі вироби Embi сертифіковані.

https://www.embi.com.ua/

Компанія АВЕРС

Компанія АВЕРС пропонує величезний вибір різних матеріалів для реклами, будівництва, дизайну та творчості. Тут можна підібрати рішення для найрізноманітніших завдань, і менеджери із задоволенням підкажуть, як зробити правильний вибір. Звертайтеся в чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 55 90Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!