×
Тел.: (044) 500 3025

01.04.2020

Для будь-якого магазину, розташованого в насиченому торговими площами центрі, важливо виділитися і привернути увагу відвідувачів із першого погляду. Прекрасна зброя у такій боротьбі — помітна вивіска. Коли йдеться про масштабні конструкції, але є обмеження по бюджету, — ПВХ стане прекрасною альтернативою іншим, дорожчим, матеріалам.

Про проект

Черкаський магазин «Шарм» пропонує косметичну продукцію і парфумерію від провідних світових брендів. Тут представлений величезний вибір товарів для краси та догляду, а також продукція для дому.

Створюючи зовнішню вивіску для закладу, ФОП Древаль Микола Леонідович (Черкаси), врахував всі побажання замовника: преміальний зовнішній вигляд, сучасний стиль, яскравий дизайн.

Особливості

Основою для виготовлення зовнішньої вивіски став ПВХ. Цей матеріал добре склеюється і є досить щільним, що дозволяє досягти необхідного об’єму. Водночас він мало важить, тому готова конструкція може легко встановлюватися. Багаторазове шліфування, покриття акриловими фарбами і прозорими лаками дозволяють отримати дуже приємну глянцеву поверхню. При цьому витрати на матеріал є трохи нижчими, ніж при виготовленні об'ємних букв з інших пластиків.

ПВХ (KOMABRITE)

Листовий ПВХ — досить міцний матеріал із найширшим спектром застосування. Він є дуже міцним, безпечним і економічним. Вогнестійкість і відсутність токсичності робить його прекрасним вибором для виготовлення вивісок, які використовуються в людних місцях

Результат

Об'ємні букви з ПВХ виглядають надзвичайно привабливо. Червоний колір і глянцева обробка дають можливість привернути увагу, що і було потрібно замовнику.

Коментар

Древаль Микола Леонідович:

«Для масштабних виробів, де потрібно« набрати »товщину і отримати об’єм більше 20-25 мм, ПВХ є прекрасним вибором. Матеріал гарно склеюється, виріб виходить монолітним. Крім того, ПВХ зручно різати, шліфувати і фарбувати. Глянцеве оздоблення прекрасно гармоніює із зовнішнім підсвічуванням»

Про ФОП Древаль Микола Леонідович

Микола Леонідович займається виготовленням зовнішньої реклами близько 20 років. Його спеціалізація — оригінальні вивіски і конструкції із застосуванням ручної роботи. Технологічна обізнаність і креативний підхід дає можливість створювати нестандартну рекламну продукцію і оригінально оформлювати приміщення.

AVERS

AVERS — український лідер у галузі матеріалів для реклами, дизайну і будівництва. До послуг замовників величезний вибір різноманітних рішень, професійні консультації та якісна обробка матеріалів на промисловому обладнанні. Звертайтеся у чат або за телефонами за детальною інформацією:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 55 90Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!