×
Тел.: (044) 500 3025

20.08.2019

19 серпня у Національному музеї історії України відкрилась цікава й актуальна виставка, присвячена тоталітарній ідеології . Її мета - привернути увагу відвідувачів до пропаганди як таємної зброї, яка може призвести до трагічних наслідків. Ідеальним матеріалом для однієї з інсталяцій стали листи прозорого акрилу POLYCRYL.

Про проект

Автором виставки став старший науковий співробітник Національного музеї історії України Андрій Гуменюк. Проект має на меті представити широкому загалу поєднання двох світів – світу «маленької людини» Вінстона Сміта з  відомої антиутопії Джорджа Орвела «1984» та світу подій, які мали місце в Радянському Союзі, що стали прототипом для однойменного твору. Після відвідання виставки з’являється стійке розуміння того, що описані Дж. Орвелом в романі події значно реальніші, ніж ми собі уявляємо.  

В межах виставки задіяні різноманітні інтерактивні технології, артефакти доби, пов’язані з радянською пропагандою, а також сучасні інсталяції. Саме для їх створення і став в нагоді акрил.

Інсталяція Тамари Шевчук

Інсталяція художниці займає центральне місце усієї виставки. Вона складається з 4 листів акрилу, розміром 3050х2050 мм і товщиною 3 мм, на які нанесено зображення Леніна, Сталіна, Путіна, а також Великого Брату із роману Орвела. На певній лінії ці портрети накладаються й виходить цілісний образ демона.

Найпершим критерієм, за яким обрали пластик, - це його безпека, адже інсталяція розміщується посеред зали й дуже важливо, щоб матеріал не розбився й не травмував когось із відвідувачів. Крім того, він значно менше важить, аніж звичайне скло.

Прозорий акрил POLYCRYL

Акрил є чудовим матеріалом для різноманітних творчих проектів. Він легко піддається обробці, тому ідеально підходить для створення рекламних конструкцій та предметів мистецтва. Водночас він є досить міцним та стійким до погодних умов.

Результат

Остаточний результат вийшов навіть краще, ніж сподівалася художниця. На прозорий акрил дуже добре лягали і фарби, і перманентний маркер. Також була потреба точно спроектувати зображення, тому в нагоді стала нанесена на матеріал захисна плівка, що зробила матеріал непрозорим. Після роботи її було легко зняти.

Коментар

Тетяна Шевчук, художниця

«Раніше я використовувала акрил лише для оформлення окремих картин в інтер’єрі, а такий масштабний проект із акрилом готувала вперше. Але я дуже задоволена. Це цікавий матеріал, що надає багато можливостей. Тому використовуватиму його й надалі»

АВЕРС

Компанія АВЕРС пропонує українським споживачам безліч різноманітних матеріалів для творчості та реклами. Менеджери залюбки допоможуть підібрати оптимальне рішення. Пишіть у чат, або телефонуйте:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 784 1754Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!