×
Тел.: (044) 500 3025

19.09.2019

Критий ринок завжди забезпечує більш комфортну атмосферу як для продавців, так і відвідувачів. Водночас побудувати окрему будівлю вимагає доволі великих витрат і коштів, і часу. Гарним рішенням може стати конструкція з тентовими тканинами. Це ідеальний вибір із багатьох причин, вважають в харківській компанії «Тент Рід».

Про проект

Автомобільний ринок в Харкові — досить великий заклад із великою кількістю торгових площ. Щоб захистити від опадів і вітру, спеки та холоду і клієнтів, і продавців, виникла необхідність продумати спеціальне покриття.

Особливості

Для реалізації цього проекту компанія «Тент Рід» вибрала тентову тканину Tentex, натягнуту на спеціальну металеву конструкцію. Таке рішення (на відміну від металевого даху) повинно було забезпечити приємну тишу під час опадів, особливо сильного дощу і граду. Крім того, тканини світлих відтінків прекрасно пропускають світло, тому вдень не потрібне додаткове освітлення рядів.

Ще однією перевагою став дуже легкий монтаж, під час якого зварювальні роботи були зведені до мінімуму.

Тентова тканина Tentex

Тентова тканина Tentex зі спеціальним покриттям вирізняється високою міцністю і стійкістю до розривів. Саме тому вона давно користується успіхом у всьому світі як матеріал для виготовлення навісів, накриттів і автопричепів. Серед її переваг — погодостійкість, водонепроникність, тривалий термін експлуатації без втрати властивостей.

Результат

Обране накриття повністю справляється з усіма функціями — люди на ринку захищені від негативних атмосферних умов. При цьому матеріал в разі потреби легко вимити під струменем води з високим тиском. Відсутність необхідності в денному освітленні дає можливість заощадити ресурси і кошти орендарів.

Термін експлуатації такого накриття, за оцінками «Тент Рід», в середньому — 10-15 років. Після цього, немає необхідності переробляти всю конструкцію — можна замінити лише банерну тканину.

Коментар

Олександр, власник «Тент Рід»

«Тканини Tentex пропонують чудове співвідношення ціни і якості. Це далеко не найдорожчий матеріал на ринку, водночас вельми надійний і прогнозований. Працюючи з ними, я завжди впевнений у остаточному результаті і тривалій експлуатації»

«Тент Рід»

Спеціалізація харківської компанії «Тент Рід» — розробка і виготовлення металокаркасних тентових конструкцій для приватних замовників і промислових підприємств із різних галузей. За тривалий час роботи, «Тент Рід» накопичив величезний досвід і завжди пропонує замовникам тільки перевірені в роботі рішення.

https://tent-rid.prom.ua/

АВЕРС

Компанія АВЕРС український лідер в області матеріалів для реклами, будівництва та дизайну. Професійні консультації в комплексі з першокласним асортиментом дають можливість задовольняти найвибагливіших клієнтів. Звертайтеся в чат або за телефонами.

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 784 1754Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!