×
Тел.: (044) 500 3025

23.10.2020

Датсько-ісландський художник Олафур Еліассон представив нову художню інсталяцію «Наші льодовикові перспективи», розташовану уздовж льодовика Хохйохфернер у Південному Тіролі (Італія).

Відвідувачі проходять через дев'ять арок, які розташовані з інтервалами, що відповідають тривалості льодовикових періодів Землі, і приходять до павільйону, що складається зі сталевих і прозорих кілець.

Павільйон виконує функцію астрономічного інструменту і дає можливість відстежити видимий шлях сонця у небі у будь-який день. Кільця ділять рік на рівні проміжки часу — верхнє кільце відстежує шлях сонця у день літнього сонцестояння, середнє кільце відстежує рівнодення, а нижнє кільце відстежує зимове сонцестояння.

Прямокутні прозорі панелі на кільцях розмежовують п'ятнадцять кутових хвилин руху сонця по небу. Це дозволяє глядачеві визначати час дня у залежності від положення сонця, відзначаючи горизонт, сторони світу і рух сонця. Панелі мають різні відтінки синього кольору, згідно ціанометра — шкалою, розробленою у дев'ятнадцятому столітті для вимірювання блакиті неба.

Прекрасним вибором для подібних проектів стане вітражний акрил ALTUGLAS. Литий акрил є надзвичайно стійким до ультрафіолетових променів і зберігає свої властивості, незалежно від агресивних погодних умов. Матеріал чудово підходить як для внутрішнього, так і зовнішнього застосування і може застосовуватися для найбільш складних технологічно конструкцій.

 Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!