×
Тел.: (044) 500 3025

02.10.2019

Група архітекторів Bjarke Ingels Group (BIG) представила в Норвегії унікальну алюмінієву будову «Twist» («Поворот»). Звивиста скульптурна композиція служить одночасно мостом, що з'єднує річку Рандсельва, і галереєю для експонатів найбільшого в Північній Європі парку скульптур Kistefos. Більше 1000 м2 простору дозволяють відвідувачам оглянути велику колекцію творів мистецтва, а також насолодитись чудовим краєвидом через вікна.

«Twist» — це гібрид, який охоплює кілька традиційних категорій: це і музей, і міст, і населена скульптура», — пояснюють його творці. Як міст рішення перетинає парк скульптур, перетворюючи подорож по ньому в безперервну петлю. Як музей він з'єднує два різних простори — замкнуту вертикальну галерею і горизонтальну галерею з панорамним видом на річку.

Будівля чудово вписується в навколишню природу. Наближаючись до «Повороту», можна помітити, що музей відбиває дерева, пагорби і воду під ним, постійно змінюючи зовнішній вигляд в діалозі з природою.

Алюмінієві панелі змонтовані як стопка книг. Куди б не впав погляд — скрізь арки, вигини, спіралі Фібоначчі. Але якщо придивитися, то приходить розуміння, що все створене з прямих ліній.

Ідеальним рішенням для подібної конструкції можуть стати дзеркальні алюмінієві панелі ECOBOND MIRROR. Легкі і міцні, вони чудово піддаються різним видам обробки, вирізняються підвищеною жорсткістю і міцністю, завдяки збільшеній товщині алюмінієвих шарів, що є вкрай важливим під час вибору матеріалу для дзеркальних виробів. З ними цікаво працювати і можна реалізувати навіть найскладнішу дизайнерську ідею.Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!