×
Тел.: (044) 500 3025

16.07.2020

Соціальне дистанціювання — нагальний тренд, який стимулює дизайнерів та інженерів по всьому світу розробляти нові проекти, що забезпечують безпечну відстань між людьми в умовах офісу. Часто ідеальним матеріалом для таких рішень стає міцний і прозорий акрил. Чудовий приклад — система прозорих екранів від компанії Gispen із Нідерландів.

Акрилові екрани PEXX дають можливість адаптувати сучасний офіс до існуючих реалій із підвищеними вимогами до безпеки. Вони пропонуються різного розміру і форми, можуть кріпитися до офісних меблів і техніки. Завдяки надзвичайній прозорості матеріалу, візуальний контакт між співробітниками зберігається, водночас мінімізується ризик передачі коронавірусу.

Хочете впровадити подібний проект? Обирайте першокласний акрил Altuglas від провідного європейського виробника. Матеріал прекрасно виглядає, легко обробляється і відрізняється винятковою довговічністю.Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!