×
Тел.: (044) 500 3025

25.10.2019

Міжнародна дизайнерська студія Studio 10 розробила креативний концепт для оформлення інтер'єру гостьового будинку Other Place біля річки Лі в графстві Пінгл, Гуйлінь (Китай).

Натхненний роботами нідерландського художника-графіка Мауріца Корнелиса Ешера, архітектор створив таємничий, нескінченний і нереальний простір із елементами оптичної ілюзії.

У деяких приміщеннях використана блідо-рожева і біла кольорова палітра, яка надає інтер'єру безтурботність і надзвичайну свіжість, віддаляє відвідувачів від хаосу мирського повсякденного життя. Всі компоненти зі світу реальності, такі як освітлювальні і електронні прилади, були приховані за серією дверей, пофарбованих у чорний колір.

Для інших кімнат були обрані зелені тони, що нагадують про лісову зелень. Тут можна побачити антигравітаційні сходи, що ведуть до золотих дверей, за якими ховається стежка до секретного лісу і інші несподівані і дивні знахідки.Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!