×
Тел.: (044) 500 3025

29.04.2021

Художник із Філадельфії Алекс да Корте створив кінетичну скульптуру висотою 8 метрів під назвою «Поки триває сонце». Інсталяція пропонує поглянути на наш власний стан у зміненому емоційному ландшафті через цікаві сучасні лінзи.

Скульптура встановлена ​​на даху Музею мистецтва Метрополітен у Нью-Йорку і складається з трьох взаємопов'язаних частин і рухомого компонента. Робота демонструє улюбленого персонажа дитячого телешоу «Вулиця Сезам» великого птаха. Вона м'яко обертається, спонукаючи відвідувачів зупинитися і задуматися, і нагадує, що стабільність — це ілюзія.

Настрій скульптури коливається між радістю і меланхолією і несе в собі грайливий послання оптимізму і роздумів.

Хочете попрацювати над яскравою художньою інсталяцією? Рекомендація AVERS — самоклейні плівки Oracal 751. Це ідеальний вибір для тривалих проектів. Плівка дозволяє декорувати складні нерівні поверхні, не боїться складних атмосферних умов. Придатність до плотерного різання, 116 глянцевих відтінків — прекрасне поєднання для творчих пошуків.

 Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!