×
Тел.: (044) 500 3025

29.10.2020

Паризький художник Вінсент Лерой створив цікаву інсталяцію в Брайс-Каньйон (США). Концептуальний проект під назвою «Бульбашки в каньйоні» являє собою безліч прозорих сфер, що обертаються між скелями.

Футуристичний арт-об'єкт із неймовірними оптичними ефектами підкреслює багатство незвичайного природного ландшафту. На поверхні бульбашок темно-оранжевий колір каменю переливається і відбивається в світлі. При цьому матовий скелястий пейзаж контрастує з глянцевим блиском бульбашок.

Згідно із задумом Вінсента Лероя, у арт-об'єкті поєднується поезія і сучасні технології, відображаються відносини людей зі швидкістю, відстанню і реальністю.

Роздумуєте над ідеальним матеріалом, який допоможе втілити у життя незвичайний творчий проект? Екструдований прозорий акрил POLYCRYL з оптимальним співвідношенням ціни та якості стане прекрасним варіантом. Він має максимальну прозорість з-поміж усіх існуючих пластиків — 92%, є стійким до ультрафіолету і впливу навколишнього середовища. Неймовірно приваблива поверхня, легке формування, придатність до друку пропонують величезний простір для творчих пошуків і експериментів.

 Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!