×
Тел.: (044) 500 3025

20.06.2019

Pantone Color Institute представив в 2019 році три нових кольори: Glowing Yellow, Glowing Purple Glowing Blue. Саме такими неймовірними відтінками виблискують корали, захищаючись від надмірно теплої води і сонця перед тим, як загинути. Світовий інститут кольору закликає художників і дизайнерів використовувати ці кольори, щоб підвищити обізнаність людей про проблему вимирання коралів і зробити все можливе для їх захисту.

Ці кольори знайшли відображення в колекції плівок для виготовлення реклами та дизайну світового лідера компанії Orafol. Долучіться до світового тренду, використовуючи чудові відтінки різних серій.

Жовте сяйво

Флуоресцентний жовтий відтінок 029 ORACAL 6510 - ідеальне рішення для яскравої реклами. Плівка прекрасно виглядає у світлі дня і в умовах поганої видимості.

Яскравий пурпур

Лілова плівка Oracal 8500 012 стане прекрасним рішенням для світлової реклами і вітражів. Вона є дуже еластичною, має оксамитову поверхню і забезпечує рівномірний розподіл світла, тому успішно застосовується на гнучких поверхнях. Серед інших переваг стійкість до УФ-променів, атмосферного впливу, більшості олив, видів палива, слабких кислот, спиртів, розчинників і солей, а також прекрасний вибір кольорів: 54 відтінки, в тому числі й металики.

Мерехтливий синій

Діамантовий синій відтінок Oracal 751С 150 - зробить будь-яку зовнішню рекламу по-справжньому карколомною! Oracal 751С - є дуже стійкою до вітру і погодних умов, відмінно приклеюється на поверхні зі швами і виїмками, обволікає нерівності при використанні нагріву. У палітрі присутні 116 відтінків з дзеркально-глянцевою або матовою поверхнею.Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!