×
Тел.: (044) 500 3025

26.09.2019

Соціальна реклама як і раніше в тренді. Ось і McDonald's в Швеції використовує зовнішню рекламу на підтримку диких бджіл.

Ще в травні, на честь Всесвітнього дня бджіл, компанія побудувала «найменший в світі McDonald's» — вулик у вигляді крихітної копії ресторану. Ця ініціатива отримала дуже позитивний відгук. Тепер же житлом для страждаючих від браку місця комах стають рекламні вивіски.

Щити з написом «завжди відкрито» поцятковані отворами різного діаметру. Тут бджоли та інші комахи відчувають себе досить зручно, щоб створювати гнізда. Такі вивіски може замовити будь-який ресторан мережі.

Також ведеться робота зі створення місць проживання для диких бджіл на тильних сторонах рекламних щитів, звернених на північ (бджолам найзручніше, якщо їх гнізда знаходяться на південній стороні). Перші шість таких «готелів» з'явилися в Ярфаллі, неподалік від Стокгольма.Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!