×
Тел.: (044) 500 3025

06.02.2020

Міжнародне креативне агентство Framlab запропонувало побудувати в Брукліні модульні вертикальні ферми, щоб надати районам із низьким доходом доступ до свіжих продуктів.

За дослідженнями Framlab, 20% людей у Брукліні відчувають нестачу продовольства. Концептуальний проект Glasir складається з невеликих конструкцій, схожих на теплиці, які можуть зводитися в різних місцях, включаючи тротуари, двори або громадські парки.

Ферма Glasir займає всього 0,37 м2. Кожна конструкція має унікальну конфігурацію і включає кілька типів модулів. Основні — «виробничі» — модулі покриті сонячними панелями і облицьовані полікарбонатом і алюмінієвими вставками. Тут будуть вирощуватися овочі.

Завдяки підняттю і правильній побудові, система забезпечує місцеве виробництво зелені і овочів із високою врожайністю й водночас взаємодіє з міським ландшафтом як нова міська фігура. Кожен Glasir буде оснащений датчиками штучного інтелекту для моніторингу росту рослин і умов навколишнього середовища.Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!