×
Тел.: (044) 500 3025

08.11.2019

Трамвайна зупинка в місті Лодзь (Польща) стала справжнім витвором мистецтва, завдяки інсталяції під назвою «Ностальгія». Її створила студентка-мистецтвознавець Домініка Себула.

Інсталяція складається з 36 вітрин із трояндами, незабудками, волошками, нарцисами, півоніями, маргаритками і багатьма іншими квітами, оформленими в різнокольорові композиції, за якими можна уважно спостерігати, безпосередньо під укриттям зупинки. Місце вибрано не дарма: саме тут, на площі Домбровського, довгий час був квітковий ринок.

Мета проекту - дати жителям свіжий погляд на перетин природного і забудованого середовища. Ідея виникла з бажання бути ближче до природи і додати квіткові відтінки у функціоналізм конкретного міста.

Хочете створити щось подібне? Тоді вам ідеально підійде прозорий монолітний полікарбонат. Це надміцний матеріал, який не боїться міського вандалізму і навіть куль. При цьому він такий самий прозорий, як звичайне скло. Прекрасним рішенням для даху на зупинках громадського транспорту стане стільниковий полікарбонат.Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!