×
Тел.: (044) 500 3025

30.07.2020

У Гаазі безпосередньо перед головним залізничним вокзалом міста був побудований один із найбільших паркінгів для велосипедів у Нідерландах. У рамках проекту передбачене місце для зберігання і прокату в безпечній та надійній обстановці приблизно 8 000 велосипедів. Інтер'єр паркінгу оформлений як музейний простір. Тут присутні оригінальні білі стелі, стіни з підсвічуванням, розумні покажчики напрямку і просторі проходи.

Ключовою особливістю дизайну є світла стіна в стилі голландського художника-графіка Ешера. Давня, нинішня і майбутня архітектура Гааги формують основу для одного безперервного зображення, яке включає елементи фасаду міських будівель.

Гарне рішення для оригінального оформлення інтер'єру будь-якого масштабу — самоклейна плівка для професійної настінної графіки Ritrama RI-JET Deco-Wall. Вона чудово лягає на будь-які поверхні, утому числі грубі або шорсткі, а також придатна до різних видів друку.Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!