×
Тел.: (044) 500 3025

22.10.2020

Унікальний розважальний комплекс просто неба «The Shower» («Душ») у Шанхаї відрізняється неймовірно яскравим дизайном. Його творцю — китайській студії дизайну 100 Architects — удалося додати у міський простір шматочок моря, яке цього року не кожен може собі дозволити.

«The Shower» пропонує альтернативу традиційній міській площі, відкриваючи широкі можливості для соціальної взаємодії і якісного проведення часу на свіжому повітрі.

Натхненням для дизайнерів послужили річний бриз і море. Простір включає кілька рівнів, виконаних у вигляді хвиль, для ігор і відпочинку. Також у комплексі є амфітеатр, місця для селфі, підлогові ігри. Центральна частина інсталяції виконана у вигляді грайливої водопровідної труби, що закінчується величезним краном для душа.

Колірна палітра представлена ​​4 різними відтінками морського синього, які контрастують з яскраво-помаранчевим кольором водопроводу.

Хочете додати фарб у міське середовище або рекламний проект? Обирайте яскраві плівки Oracal 641. Серія користується заслуженим попитом у дизайнерів і рекламістів завдяки величезному розмаїттю глянцевих і матових відтінків, прекрасній придатності до плотерного різання, чудовій адгезії до різноманітних поверхонь і можливості використовувати плівки як всередині, так і зовні приміщень.

А прекрасним рішенням для яскравих надувних атракціонів стануть ПВХ-тканини TENTEX 650. Окрім привабливої ​​кольорової палітри, вони вирізняються надзвичайною міцністю, еластичністю, можуть використовуватися тривалий час у широкому діапазоні температур.Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!