×
Тел.: (044) 500 3025

26.08.2020

Плануючи дизайн будинку або офісу, люди часто забувають про оформлення стель. Стандартний вибір на користь білого кольору або сріблястих підвісних панелей не завжди є виправданим. Спробуйте щось нове, використавши акриловий лист або алюмінієвий композит. Це просто, доступно, ефектно і оригінально. Пропонуємо кілька свіжих ідей.

Акрил і світлодіодні панелі

Чудовий спосіб урізноманітнити підвісну стелю — додати плити, вирізані з тонованого акрилу, і світлодіодне підсвічування. Акрил прекрасно виглядає, приємно розсіює світло і доступний у великому діапазоні кольорів. Вибір товщини дає можливість виготовити панелі тієї ж товщини, що і стельова плитка.

Чорний глянець

Підвісна стеля з чорними глянцевими панелями виглядає дуже вишукано. В асортименті першокласного акрилу ALTUGLAS присутні листи з гарним глянцем, а також з сатинованою поверхнею, що дає можливість створювати своєрідні візерунки і експериментувати з фактурами.

Білий глянець

Білий колір асоціюється зі свіжістю і візуально розширює приміщення. Оптимальний вибір для мінімалістичного дизайну. Замість стандартного фарбування спробуйте плити зі сніжно-білого або молочного акрилу з глянцевою поверхнею. Додайте до них плити з чорних або кольорових панелей і світлодіоди — ефект буде карколомним.

Брашовані АКП

Листи алюмінієвого композиту з декоративним оздобленням виглядають як шліфований метал і надають нудній підвісній стелі елегантний сучасний вигляд. Таке рішення добре підійде для футуристичного дизайну.

Кольорові АКП

Алюмінієвий композит також доступний у різних кольорах з глянцевим оздобленням. Із листів товщиною 3 мм можна вирізати плити для обшивки стелі повністю або для оформлення окремих фрагментів. Широкий вибір відтінків дає можливість дизайнерам потрапити в тон або ж підібрати контрастне рішення.

дзеркальні АКП

Дзеркальні фрагменти виглядають дуже стильними. На відміну від звичайного дзеркала, дзеркальні АКП можна розрізати і безпечно використовувати в людних місцях. Матеріал не б'ється і є дуже міцним.

 

Про матеріали

Обидва матеріали — і акрил, і алюмінієвий композит — прекрасно підходять для дизайну інтер'єру, в тому числі оформлення стін і стель:

  • Придатність до механічної обробки дає можливість вирізати будь-які необхідні форми, а також створювати додаткові елементи декору.
  • Невелика вага забезпечує безпроблемний монтаж і легку експлуатацію.
  • Довговічність і простий догляд дозволяють заощаджувати на обслуговуванні і заміні.
  • Привабливий зовнішній вигляд, розмаїття відтінків і фактур дають простір для творчих експериментів.

У компанії AVERS ви знайдете безліч варіантів для індивідуального оформлення інтер'єра. Зверніть увагу на асортимент акрилових листів ALTUGLAS і різноманітні серії алюмінієвих композитних панелей ECOBOND. Обирайте відтінок, який доповнить ваш декор і замовляйте професійне різання та обробку матеріалів на промисловому обладнанні. Звертайтеся до наших менеджерів у чат або телефонуйте за подробицями.

 Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!