×
Тел.: (044) 500 3025

20.03.2019

Елементи зовнішньої реклами потребують періодичного догляду за допомогою спеціальних комплексних засобів. Саме так можна забезпечити їх тривалу експлуатацію та привабливий вигляд. Компанія АВЕРС пропонує широкий асортимент очисників і поліролей для акрилових виробів.

Основне призначення очисників для акрилу

Акрил — міцний довговічний матеріал, що має безліч позитивних властивостей. Основна його особливість в тому, що у складі немає внутрішніх порожнин, мікропорів, в які проникають різні забруднення, волога, патогенна мікрофлора. Весь бруд, пил накопичуються на поверхні. Тож часто виникає питання, як очистити акриловий пластик.

Акрилові конструкції використовуються на вулиці й страждають від негативних чинників зовнішнього середовища. Миття водою дає лише нетривалий результат: на вологу поверхню пил осідає ще швидше. Згодом вона жовтіє, набуває бурий брудний відтінок. Така зовнішня реклама вже не виконує свої основні функції, не приваблює і не стимулює потенційних клієнтів. Її необхідно змінювати.

Щоб знизити витрати на оновлення подібних виробів, слід періодично використовувати спеціальні очисники для акрилу. Компанія АВЕРС пропонує якісну, безпечну та економною ​​продукцію ALTUGLAS Cleaner.

Основні властивості серії:

  • антистатичний вплив — після обробки на поверхні утворюється найтонша плівка, яка не дає осідати пилу і бруду;
  • комплексне очищення — з акрилових елементів зовнішньої реклами видаляються найдрібніші забруднення;
  • відсутність подряпин — до складу засобів не входять абразивні частки, тому вони не залишають подряпин і інших дефектів.
  • очисники можна використовувати для обробки рекламних конструкцій всередині приміщень, оскільки вони є нешкідливими і не виділяють в атмосферу отруйні речовини.

 

Різновиди і форми очищувачів для акрилу:

  • традиційні рідкі очищувачі. Їх у невеликій кількості наносять на тканинну серветку без ворсу й обробляють усю пластикову поверхню;
  • аерозолі. Більш економні та зручні, тому є дуже популярними. Наносити очищувач можна безпосередньо на акриловий фасад й поступово втирати. Обов'язкова умова — застосування серветок без ворсу, зокрема зі спеціального нетканого полотна.

Очищена поверхня блищить та сяє, зберігаючи привабливий вигляд протягом півроку. Саме з такою періодичністю варто проводити обробку. Однієї упаковки вистачить на кілька разів, тому купувати таку продукцію у надійного постачальника вигідно.Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!