×
Тел.: (044) 500 3025

09.11.2020

У сучасному світі зростає потреба у безпечному і економічному зберіганні всіх типів рідин, насамперед для надання допомоги під час стихійних лих, суворих засух і в інших надзвичайних ситуаціях. Ємності для води з ПВХ — відносно новий і ефективний спосіб зберігання рідин для різної мети.

Що таке ємність для води з вінілової тканини?

Ємність для води з вінілової тканини — це гнучкі контейнери для зберігання різноманітних рідких речовин, насамперед води. Їх ємність може варіюватися від декількох десятків літрів до декількох десятків тонн.

Деякі резервуари призначені для тимчасового використання, а інші можуть містити рідину протягом багатьох місяців або використовуватися повторно знову і знову. Ємності можуть бути як відкритими, так і закритими.

Матеріалом для їх виготовлення служать човнові тканини — прекрасний сучасний матеріал, що відрізняється надзвичайною міцністю, довговічністю, стійкістю до різних агресивних чинників.

Широкий асортимент таких тканин дає можливість виготовляти резервуари різного кольору, товщини і ступеня міцності, залежно від конкретного призначення.

Сильні сторони

Гнучкий резервуар для води з ПВХ-тканини пропонує багато переваг у порівнянні з традиційними рішеннями для зберігання рідин, такими як жорсткі пластикові або сталеві резервуари:

  • Вони пропонують краще співвідношення місткості і ваги серед всіх різновидів резервуарів. При такій же місткості вага порожньої ємності для води з ПВХ-тканини може становити всього 10% від ваги сталевого резервуара.
  • Компактність, що означає низькі витрати на транспортування і зберігання. Після спорожнення вони зменшуються і займають мінімум місця, що робить їх ідеальними для економії місця. У разі необхідності вони дуже швидко розкладаються.
  • Безпека як для навколишнього середовища, так і для збереженої рідини.
  • Висока механічна і хімічна стійкість, стійкість до іржі.

Галузі застосування

Гнучкі цистерни можуть використовуватися стаціонарно на місці, як транспортні контейнери на вантажівках, кораблях або літаках, а деякі підходять для скидання з повітря.

У стані готовності вони займають мінімум місця, їх легко транспортувати і використовувати на місці. Серед найбільш поширених варіантів застосування:

  • надання допомоги під час стихійних лих та надзвичайних ситуацій по всьому світу;
  • іригація;
  • зберігання на будівельному майданчику;
  • збір дощової води;
  • військові цілі

Таким чином, ПВХ-ємності для збору і транспортування води — прекрасна альтернатива іншим резервуарам, що застосовуються в сільському господарстві, побуті, а також при надзвичайних подіях.

Компанія AVERS пропонує українським споживачам першокласні човнові тканини BOATEX, що відрізняються чудовою надійністю, гнучкістю і еластичністю. Вони гарно витримують сильні експлуатаційні навантаження і підходять для найрізноманітніших промислових застосувань. Хочете дізнатися про них більше або отримати зразки? Звертайтеся у чат або за телефонами.Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!