×
Тел.: (044) 500 3025

10.10.2019

Напередодні будь-якого святкового сезону актуальним питанням постає вибір подарунків. Більшість маркетологів ламає голови над замовленням таких корпоративних сувенірів, які будуть довго використовуватися, виділятися на тлі інших і викликати позитивні емоції. Прекрасний варіант, який відповідає таким вимогам — різноманітні акрилові сувеніри з тривимірним гравіюванням.

Переваги акрилу

Зовні акрил дуже схожий на скло, водночас набагато менше важить і не такий крихкий. Різні способи обробки дозволяють виготовляти з акрилу вироби будь-якої, навіть найскладнішої форми, тому він активно використовується в індустрії зовнішньої реклами, у виробництві торгового устаткування і POS-продуктів, зокрема для виготовлення вивісок, табличок, візиток, підставок для товарів чи прайс-листів та іншої рекламної продукції. Це також чудовий матеріал для виготовлення сувенірів і предметів декору.

3D-лазерне гравіювання

Технологія тривимірного гравіювання дозволяє «розміщувати» всередині листа акрилу будь-яке зображення або тривимірну модель, які виглядають напрочуд реалістичними. Зображення складаються з десятків тисяч або навіть сотень тисяч мікроскопічних лазерних «плям». Коли світло потрапляє в ці плями, вони його розсіюють, що й робить їх видимими.

Таким чином, можна отримати не просто гарний сувенір, а сувенір, виготовлений із урахуванням інтересів і захоплень конкретного замовника. Серед переваг такої технології:

  • висока швидкість і ефективність;
  • першокласна якість зображення, мікронна точність і повторюваність;
  • чисті краї акрилу;
  • висока рентабельність, завдяки відсутності витратних матеріалів;
  • можливість наносити зображення на неплоскі поверхні, зокрема конічні, сферичні, циліндричні і круглі форми, опуклі і увігнуті елементи, поверхні з нахилом, а також вироби з різними поверхнями.

Сувенірні ідеї

Перше, що спадає на думку при згадці тривимірного гравіювання — виготовлення індивідуальної фотопродукції. Тривимірний портрет, розміщений всередині «кристала» акрилу — це прекрасний спосіб створити особистий подарунок, корпоративну нагороду або сувенір, який не скоро забудеться. Все, що потрібно — фотографія з високою роздільною здатністю. Крім фотографії, всередині акрилового фрагмента можна розмістити зображення, асоційоване з підприємством.

Однак можливості акрилу і гравіювання на цьому не обмежуються. Можна виготовити різні офісні аксесуари, які будуть більш функціональними, ніж просто фотографії. Один із прикладів — акриловий утримувач для візитних карток. Такий виріб зробить витонченим дизайн будь-якого офісу. Крім того, це прекрасний подарунок як для співробітників, так і для замовників.

Також акрил у комплексі з гравіюванням можна використовувати для виготовлення різних нагород, у тому числі і жартівливих. Подібний сувенір запам'ятається дуже надовго.

Отже, розвиток технології тривимірного гравірування дозволяє створювати з акрилу унікальні сувеніри, предмети декору і різні товари для зовнішньої реклами та реклами в місцях продажів. У компанії АВЕРС представлений широкий асортимент різновидів акрилу. Менеджери з задоволенням допоможуть підібрати необхідний продукт і підкажуть, як його правильно обробити.

Звертайтеся в чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 55 90Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!