×
Тел.: (044) 500 3025

31.03.2020

Під час пандемії коронавірусу зовнішній вигляд медичних працівників змінився. Крім звичайних медичних масок, вони використовують прозорі екрани, які служать додатковим захистом від вірусної інфекції. Оскільки засобів захисту в усьому світі не вистачає, а виробництва перевантажені, фахівці в області вірусології розробили спеціальну маску з простою конструкцією.

Переваги пластикової маски

Медичний персонал є особливо схильним до ризику зараження коронавірусом через тривалу взаємодію з інфікованими пацієнтами. Це може привести до розвитку вищого вірусного навантаження і важчої формі захворювання.

Тому в комплексі з традиційними масками важливо використовувати допоміжні засоби, що захищають повністю все обличчя і пов'язані з ним слизові оболонки (очей, носа, рота) від бризок. Такий щиток легко можна вирізати з тонкого поліестеру (ПЕТ), товщиною 0,5 — 1 мм, зробивши кріплення для гуми, яка фіксує виріб на голові. Маска пропонує ряд переваг:

  • захист усього обличчя;
  • зручне використання;
  • можливість застосування в комплексі з іншими засобами захисту;
  • придатність до дезінфекції;
  • доступні і недорогі матеріали;
  • менша схильність до запотівання, в порівнянні з окулярами;
  • вільне дихання;
  • зниження тривоги пацієнта

ПЕТ-пластик — оптимальний вибір

Прекрасним вибором для виготовлення пластикових щитків стане поліетилентерефталат (ПЕТ). Це абсолютно прозорий матеріал, який активно використовується в багатьох галузях, зокрема і в медицині. На відміну від скла, він є легким і небитким. При цьому легко піддається формуванню і механічній обробці.

FDA та інші авторитетні організації по всьому світу визнали його абсолютно безпечним для виготовлення харчового пакування і медичних виробів. Також він придатний для повторної переробки.

Прекрасна хімічна стійкість дозволяє використовувати різноманітні дезінфікуючі засоби для очищення ПЕТ-маски від забруднень.

Отже, щиток із ПЕТ стане прекрасним рішенням для додаткового захисту медичних працівників.

Компанія AVERS пропонує великий вибір пластикових матеріалів для актуальних сьогодні завдань. Звертайтеся у чат або за телефонами, щоб отримати детальну консультацію.Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!