×
Тел.: (044) 500 3025

Аверс пропонує клієнтам найсучаснішу, надзвичайно оперативну і якісну логістику. Власний парк транспортних засобів компанії налічує більше двох десятків вантажних автомобілів із середньою і великою тоннажністю.

Умови і терміни доставки матеріалів узгоджуються з кожним клієнтом індивідуально. Доставка матеріалів із центрального складу в Києві у філії та на склади великих клієнтів здійснюється за допомогою тягачів VOLVOFL 6 і Mersedes Benz Axtros 1841. З філій матеріали доставляються клієнтам автомобілями із середньою тоннажністю ISUZU NQR 71P, IVECO 50 C15, IVECO Dally та іншими.

У всіх регіонах України часто можна зустріти гарний брендований автомобіль яскраво-червоного кольору із написом на кузові «АВЕРС Новітні Технології». Компанія не має намірів зупинятися на досягнутому. У планах подальше оновлювати і розширювати парк транспортних засобів, щоб ще краще забезпечувати всі регіони України якісними матеріалами.
Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!