×
Тел.: (044) 500 3025

Щоб отримати дзеркально гладенькі краї акрилового пластику використовують два види полірування: високошвидкісним алмазним кругом і газополуменеве.

Алмазне полірування може проводитися тільки по прямій і не рекомендується для екструдованого акрилу через його низьку в'язкість. Для таких матеріалів і криволінійних форм використовується полірування полум'ям.

Центр обробки полімерів АВЕРС використовує кисень-водневе полум'я, яке не залишає забруднень на торцях.

Слід мати на увазі, що полірування полум'ям призводить до виникнення сильних напружень в пластику. Під час друку сольвентними фарбами, очищення листа органічними розчинниками, що швидко випаровуються, або використанні сольвентного клею лист може розтріскатися. Тому потрібний відпал при температурі 85°C протягом часу, що розраховується за формулою: t (год) = 4 + (0,45 х товщину листа в мм).

Найкраща якість досягається при послідовному алмазному і газополуменевому поліруванні. Така обробка необхідна для мінімізації спотворень або введення в пластик потужних лазерних променів. Останній варіант використовують для відтворення змінного підсвічування зображень, вигравіруваних в акриловому аркуші.

Обладнання

Обробка

макс. довжина полірування, мм

Mutronic. DIAPLAN 6300

алмазне полірування виробів із прозорих пластиків

2000

MY-1000

алмазне полірування виробів із прозорих пластиків

1000

TRIUMPH 300, електролізно-водна установка

полірування прозорих пластиків воднево-кисневим полум’ям із температурою в межах 1600-2800°С.

 Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!