Барвисті цеглинки Lego Dots

31.01.2020
Кейси
Прочитали: 2031
Барвисті цеглинки Lego Dots

Французький дизайнер Камілла Валала створила іграшковий будинок справжнього розміру для реклами Lego Dots — останнього продукту знаменитого бренду іграшок. Двоповерховий комплекс із восьми транспортних контейнерів розташувався в лондонському торговому центрі Coal Drops Yard.

The House of Dots ( «Будинок Точок») має всі характерні ознаки звичайного будинку — вітальню, кухню, спальню і ванну. Але замість настінних розписів барвистий, рясно прикрашений стиль дизайнера реалізується за допомогою понад двох мільйонів примірників нового продукту під назвою Lego Dots.

 

 

Художня інсталяція з п'яти різних залів призначена для того, щоб залучити відвідувачів у «подорож через колір». У кожній кімнаті використовується унікальна палітра для створення зовсім іншої атмосфери: ванна кімната монохромна; в спальні використані пастельні тони; кухня має досить сміливі колірні поєднання; у вітальні використана майже повна палітра кольорів Dot. Також в будиночку є потаємна кімната — дзеркальний зал у стилі диско, двері до якого приховані у ванній.

 

 

Відвідувачі інсталяції можуть експериментувати зі створенням власних конструкцій із використанням Lego Dots.