Дитячі батутні арени в торгово-розважальних центрах

05.03.2021
Застосування матеріалів Кейси Креатив Матеріали для тентів
Прочитали: 2286
Дитячі батутні арени в торгово-розважальних центрах

Індустрія критих батутних парків активно розвивається. Підстрибувати і грати на батутах подобається дітям і дорослим. Крім того, батутні арени — це не тільки розвага, але і чудовий спосіб привести себе у форму. При виборі батута для домашніх тренувань або комерційного використання критично важливо звернути увагу на матеріал, який використовується у виробництві.

Батутний комплекс: від цирку до Олімпійських ігор

Гімнаст Джордж Ніссен (США) створив перший батут у 1930-х роках, використовуючи внутрішні трубки шин і шматки металобрухту. Спочатку гімнаст використовував свій винахід для підготовки до циркового виступу, а потім удосконалив так, що виріб почали застосовувати для занять акробатикою.

У 1950-х батут став популярним як розвага для дітей на заправках, поки їх батьки заправляли бензин.

Льотна школа ВМС США використовувала батут для навчання своїх пілотів і штурманів. НАСА також використовувало його для підготовки своїх космонавтів до космічних подорожей. У 2000 році стрибки на батуті з'явилися на Олімпійських іграх.

Батутні арени: ігри і тренування

Стрибки на батуті активно використовуються спортсменами для підготовки до змагань. Крім того, це прекрасний варіант проведення часу для дітей та дорослих. Так само, як і інші активні види спорту, стрибки допомагають зняти стрес, поліпшити настрій, зміцнити здоров'я.

Тканина ПВХ для батутів: міцність і надійність

Звісно, все батути використовуються для однієї і тієї ж мети: підстрибувати вгору і пружинити. Однак батути, використовувані вдома, будуть багато в чому відрізнятися від батутів, розташованих у розважальних центрах або центрах професійної гімнастики. Серед найбільш істотних вимог, що висуваються до матеріалів для таких батутів:

  • міцність і здатність витримати стрибки великої кількості людей;
  • гарна амортизація;
  • стійкість до розривів;
  • довговічність;
  • екологічність, відсутність сторонніх запахів;
  • легке очищення.

Для надувних батутів, розташованих на воді, також важлива водостійкість.

ПВХ-тканини Tentex — сучасний матеріал, який повністю задовольняє вимоги, що висуваються до батута. Підвищена зносостійкість дозволяє створювати довговічні вироби, використовувані в місцях з великим потоком людей.

Tentex не боїться води і хімікатів, прекрасно миється. Може зшиватися і зварюватись. Розмаїття кольорів дає можливість створювати яскраві та привабливі батути, що є особливо важливим для дитячих батутних центрів.

Компанія AVERS пропонує цікавий вибір різноманітних ПВХ-тканин для надувних конструкцій, автотентів, тимчасових споруд. Хочете дізнатися докладніше або подивитися зразки? Звертайтеся до менеджерів — у чат або за телефонами.