Кольоровий спінений ПВХ Komatex: прекрасне рішення для реклами і дизайну

07.06.2021
Новинки
Прочитали: 2419
Кольоровий спінений ПВХ Komatex: прекрасне рішення для реклами і дизайну

Спінений ПВХ має безліч застосувань. Унікальна атмосферостійкість цього матеріалу поєднується з його придатністю до ламінації, друку і фарбування. Саме тому його вподобали дизайнери та рекламісти. У цих галузях досить популярними є не тільки білий, але і кольоровий ПВХ.

Спінені листи: основні властивості

Матеріал не боїться прямого сонячного світла і має здатність протистояти більшості розчинників, кислот і хімікатів, забезпечує чудову амортизацію і залишається гнучким, добре працює в широкому діапазоні температур.

Також листовий білий і кольоровий ПВХ відрізняється чудовим звукопоглинанням, зносостійкістю та міцністю.

Основні властивості спіненого ПВХ включають:

 • закриту комірчасту структуру;
 • низьке водопоглинання;
 • здатність поглинати звук і вібрацію;
 • температурну ізоляцію;
 • стійкість до більшості кислот і хімікатів;
 • ефективний захист від світла, повітря, вологи і пилу.

Застосування спіненого ПВХ

Спінений ПВХ гарно піддається різанню, розпилюванню, фрезеруванню, висіканню, склеюванню. Для встановлення можна використовувати різні методи холодного монтажу: матеріал прекрасно утримує металеві кріплення.

Поверхня придатна для цифрового та трафаретного друку, фарбування. При цьому вона є стійкою до вм'ятин і подряпин.

Завдяки такому набору властивостей ПВХ — один із найпопулярніших полімерів у будівництві. Він необхідний там, де, потрібно ізолювати вологу, повітря, світло, а також пил і вібрацію. Серед інших найпоширеніших галузей застосування:

 • побутова техніка;
 • автомобільна промисловість;
 • реклама;
 • виготовлення вітрин і виставкових конструкцій;
 • створення декоративних елементів.

Спінений ПВХ KOMATEX: гарний і надійний

Міжнародна корпорація Kommerling — лідер у галузі листового ПВХ. Компанія випускає кілька серій матеріалу. Одна з найбільш універсальних — вільно спінені листи KÖMATEX.

Лист ПВХ KOMATEX є стійким до займання, відрізняється малою вагою і водночас великою жорсткістю. Приваблива матова поверхня — ідеальна підкладка для друку, плівок і фарбування. Ще одна важлива перевага — відсутність будь-яких токсичних речовин у складі і відповідність міжнародним екологічним стандартам.

KÖMATEX стане прекрасним рішенням для створення різних вивісок, друку великих творів мистецтва, оформлення житлових і комерційних приміщень, виставкових стендів. Крім білих аркушів вельми цікавими є листи кольорового KÖMATEX. Вибір відповідного відтінку для конкретного проекту спрощується завдяки відповідності тонам із колірної схеми RAL. Відповідність відтінків матеріалу кольорам RAL представлено в табл. 1.

Табл. 1. Відповідність відтінків ПВХ Komatex схемам RAL і Pantone

Сірий 191

RAL 7037

Сірий агат 140

RAL 7038

Жовтий 791

RAL 1018

Сигнальний жовтий 750

RAL 1003

Червоний 491

RAL 3000

Зелений 591

RAL 6024

Чорний 991

RAL 9011

Темний синій 850

Pantone 288 C

Синій 891

Pantone 300 U

 

У портфоліо компанії AVERS великий вибір ПВХ від світового лідера Kommerling. Бажаєте підібрати оптимальну серію для конкретного проекту, купити білий або кольоровий ПВХ? Звертайтеся до менеджерів — у чат або за телефонами.