Матеріал для вічних проектів

25.08.2019
Кейси
Прочитали: 1949
Матеріал для вічних проектів

Литий полікарбонат — єдиний різновид пластику, здатний витримати випробування часом, сонцем та зброєю. Саме так вважає кандидат фізико-математичних наук, доцент Львівського національного аграрного університету й водночас відомий у Європі годинникар Олексій Бурнаєв. Матеріал використовується у багатьох роботах Олексія.

Проекти та замовники

Олексій Бурнаєв вже 20 років займається проектуванням, виготовленням та монтажем вежових годинників. За цей час реалізовано близько 70 проектів на замовлення муніципальної влади різних регіонів, а також церковних храмів. Як правило, йдеться про відновлення старовинних або зруйнованих годинників.

Зокрема однією з найбільш цікавих своїх робіт Олексій вважає відновлення тристороннього годинника у Тернополі. Оригінальний годинник був створений за часів Австро-Угорської імперії й зруйнований у 1944 році. Муніципалітет Тернополя замовив створення його точної копії за збереженою фотографією.

Матеріали

В проектах Олексія використовуються різноманітні матеріали, залежно від завдання. Але коли йдеться про внутрішнє підсвічування циферблату або інших складових конструкції, альтернативи литому полікарбонату немає.

Численні досліди, які Олексій провів разом із колегами, свідчать про те, що це єдиний пластик, який має достатній рівень УФ-захисту й не жовтіє на сонці. Крім того, він не боїться пневматичної зброї, сліди від якої стали актуальною проблемою, внаслідок постійних актів вандалізму.

Ще одна важлива перевага — дуже легка обробка. В роботі Олексій послуговується ручними інструментами. Й вирізати потрібну форму електричним лобзиком доволі просто, на відміну від інших пластиків, які стають крихкими та плавляться під пилою від високої температури в майстерні.

Полікарбонат Policam

Полікарбонат Policam — це надзвичайно міцний, аморфний і прозорий матеріал із чудовими властивостями. У багатьох випадках він може замінити більш крихкі скло або акрил. Серед його переваг надзвичайна міцність, мала вага, стійкість до високих температур, а також до інших стресових чинників.

Результат

Як і в інших випадках, тристоронній годинник у Тернополі не тільки задовольнив замовника, а й викликав захоплення у жителів міста. За п’ять років він вигравав безліч конкурсів та став одним із улюблених місць для зустрічей закоханих.

Коментар

Олексій Бурнаєв

«Я працюю із годинниками досить довго і можу впевнено сказати, що альтернативи полікарбонату немає. Сьогодні молодь отримала доступ до пневматичної зброї і на багатьох моїх попередніх проектах є відбитки від куль. А за полікарбонат можна бути абсолютно спокійним — він є дуже стійким і до старіння, і до вандалізму. Впевнений, що мої проекти, стоятимуть і сто, і сто п’ятдесят років!»

АВЕРС

Компанія АВЕРС пропонує українським споживачам різноманітні матеріали для рекламних і творчих проектів. В нашому асортименті завжди знайдеться усе необхідне. Звертайтеся за консультацією до менеджерів у чат або телефонуйте

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 784 1754