Мозаїка з поштових марок

24.10.2019
Кейси
Прочитали: 1934
Мозаїка з поштових марок

Італійська художниця Елізабетта ді Маджіо створила унікальну інсталяцію в торговому центрі «Фондако-деї-Тедескі» (Венеція, Італія). Мозаїка на підлозі присвячена таким темам як плин часу, географія місць і людей і цінність пам'яті. Основним матеріалом для художниці послужили сотні тисяч поштових марок, зібраних із усього світу і ретельно відсортованих за кольорами, а натхненням — архітектурна геометрія підлоги базиліки Святого Марка і головних венеціанських палаццо.

Інсталяція виглядає як мозаїчна підлога, виготовлена з крихітних плиток. Розглянувши уважніше, користувач помітить квіти і метеликів, королів і королев, літаки і космічні кораблі, тварин і риб, музичні інструменти і релігійні картини.

Використовуючи такий незвичайний матеріал, художниця прагне нагадати відвідувачам, що в цьому тисячолітті поняття часу і розкоші переплелися, щоб стати взаємозалежними. Предмети розкоші цінуються не тільки через високоякісні матеріали, використовувані у виробництві, а й за час, витрачений ремісниками на їх виготовлення. Тому час і спогади, які він створює, стали справжньою розкішшю.

Паперові мозаїки були розміщені під прозорою плаваючою конструкцією. Завершити цей незвичайний проект Ді Маджіо допомагала талановита група студентів, які відвідують Художній інститут ім. Марко Поло у Венеції.