Надійна реклама з Printex C510

07.09.2020
Корисна інформація Матеріали для тентів
Прочитали: 2013
Надійна реклама з Printex C510

Доносити рекламні повідомлення можна за допомогою різних форм. Вінілові банери — одна з найкращих альтернатив для звернення до аудиторії в порівнянні з телебаченням, радіо та друкованими ЗМІ. Вони є привабливими, міцними і довговічними.

У чому переваги

У багатьох випадках, банери — незамінне рішення для просування бізнесу, завдяки набору важливих якостей:

Універсальність.

    • Вінілові банери можна використовувати відповідно до конкретних потреб. Під час друку є можливість нанести будь-який логотип, обрати відповідну колірну схему і розробити унікальний дизайн. Змінити і замінити банер можна у будь-який час, що дає можливість контролювати реакцію на вивіску.

 

Візуальний вплив.

    • Щоб привернути увагу перехожого, потрібні мілісекунди. Яскравий прапор буде приваблювати погляди як поблизу, так і здалека. Грамотно оформлений вініловий банер буде вельми ефективним при спрямуванні інформації про бізнес до потенційних клієнтів і допоможе посилити брендинг.

 

Бюджетність.

    • Використання вінілових банерів може дозволити мінімізувати витрати на рекламу і маркетинг. Банери є дуже доступними за ціною, в порівнянні з іншими формами реклами.

 

Оперативність.

    • Виготовлення банера — досить проста послуга, яка виконується багатьма компаніями у короткі терміни. Це особливо важливо, якщо є необхідність поспішити з рекламним повідомленням.

 

Мобільність.

    • Банери невеликого розміру важать небагато. Їх легко носити з собою, подорожуючи по заходах або переміщаючи бізнес у інше місце. Банери можна зберегти для подальшого використання без втрати якості і застосовувати не один раз.

 

Зручний монтаж.

 • Встановлення вінілового банера вимагає мінімальних витрат і може здійснюватися навіть неспеціалістами.

 

Printex C510: прекрасний вибір

Якщо банер використовується зовні приміщення, необхідно віддати перевагу матеріалам, які витримають будь-які погодні умови, будуть стійкими до атмосферних впливів і мають достатню міцність. Під час друку важливо застосовувати стійкі до УФ-випромінювання чорнила, щоб захистити зображення від знебарвлення.

Чудовим рішенням стануть банерні тканини Printex С510. Спеціально підготовлена ​​матова поверхня дає можливість отримати першокласні зображення і придатна до друку сольвентними, екосольвентними та УФ-чорнилами.

Завдяки міцній ПЕТ-основі, матеріал відрізняється підвищеною міцністю і довговічністю. Його можна склеювати, зшивати і зварювати, що дає можливість створювати банери особливо великого розміру, наприклад, брандмауери.

У компанії AVERS представлений цікавий асортимент вінілових тканин для виготовлення банерів, а також різноманітного промислового застосування. Хочете дізнатися більше? Звертайтеся у чат або за телефонами за допомогою до професійних менеджерів.

 

Товари зі статті
Білий матовий Printex C 510 литий фронтліт банер для друку
рулон
-
+