Надійна реклама з Printex C510

07.09.2020
Новинки
Прочитали: 60
Надійна реклама з Printex C510

Доносити рекламні повідомлення можна за допомогою різних форм. Вінілові банери — одна з найкращих альтернатив для звернення до аудиторії в порівнянні з телебаченням, радіо та друкованими ЗМІ. Вони є привабливими, міцними і довговічними.

У чому переваги

У багатьох випадках, банери — незамінне рішення для просування бізнесу, завдяки набору важливих якостей:

  • Універсальність. Вінілові банери можна використовувати відповідно до конкретних потреб. Під час друку є можливість нанести будь-який логотип, обрати відповідну колірну схему і розробити унікальний дизайн. Змінити і замінити банер можна у будь-який час, що дає можливість контролювати реакцію на вивіску.
  • Візуальний вплив. Щоб привернути увагу перехожого, потрібні мілісекунди. Яскравий прапор буде приваблювати погляди як поблизу, так і здалека. Грамотно оформлений вініловий банер буде вельми ефективним при спрямуванні інформації про бізнес до потенційних клієнтів і допоможе посилити брендинг.
  • Бюджетність. Використання вінілових банерів може дозволити мінімізувати витрати на рекламу і маркетинг. Банери є дуже доступними за ціною, в порівнянні з іншими формами реклами.
  • Оперативність. Виготовлення банера — досить проста послуга, яка виконується багатьма компаніями у короткі терміни. Це особливо важливо, якщо є необхідність поспішити з рекламним повідомленням.
  • Мобільність. Банери невеликого розміру важать небагато. Їх легко носити з собою, подорожуючи по заходах або переміщаючи бізнес у інше місце. Банери можна зберегти для подальшого використання без втрати якості і застосовувати не один раз.
  • Зручний монтаж. Встановлення вінілового банера вимагає мінімальних витрат і може здійснюватися навіть неспеціалістами.

 

 

Printex C510: прекрасний вибір

Якщо банер використовується зовні приміщення, необхідно віддати перевагу матеріалам, які витримають будь-які погодні умови, будуть стійкими до атмосферних впливів і мають достатню міцність. Під час друку важливо застосовувати стійкі до УФ-випромінювання чорнила, щоб захистити зображення від знебарвлення.

Чудовим рішенням стануть банерні тканини Printex С510. Спеціально підготовлена ​​матова поверхня дає можливість отримати першокласні зображення і придатна до друку сольвентними, екосольвентними та УФ-чорнилами.

Завдяки міцній ПЕТ-основі, матеріал відрізняється підвищеною міцністю і довговічністю. Його можна склеювати, зшивати і зварювати, що дає можливість створювати банери особливо великого розміру, наприклад, брандмауери.

У компанії AVERS представлений цікавий асортимент вінілових тканин для виготовлення банерів, а також різноманітного промислового застосування. Хочете дізнатися більше? Звертайтеся у чат або за телефонами за допомогою до професійних менеджерів.