Обшили полікарбонатом другий поверх перебудованого ранчо

24.04.2024
Прочитали: 11
Обшили полікарбонатом другий поверх перебудованого ранчо

Нью-йоркська студія Leong Leong відремонтувала ранчо 1970-х років у Лос-Анджелесі, додавши відкриті простори та обшитий полікарбонатом другий поверх. 

Будинок площею 558 квадратних метрів поєднує в собі домашню обстановку з місцем для інституційних програм і громадських зустрічей, і знаходиться в одному зі старіших та добре збережених районів міста. 

Щоб не стерти ДНК теперішнього будинку в стилі ранчо, архітектори перетворенні його на заміський енергоощадний заповідник – добудували других поверх над кухнею та встановили 24-кіловатну сонячну батарею Tesla на даху, яка живить будинок, перевівши його в структуру з нульовим енергоспоживанням. 

Працюючи над проєктом будинку, архітектори змушені були знайти баланс між інструкціями щодо збереження історичних пам’яток, нетрадиційним способом життя сім’ї та зменшенням впливу на навколишнє середовище.

У дизайні використовується народна палітра матеріалів зі стінами пісочного кольору, збірним бетоном і великим напівпрозорим фасадом другого поверху з полікарбонату. 

Медіакімната оздоблена хвилеподібними панелями з алюмінію.