Подорожі в ліфті

15.03.2019
Креатив
Прочитали: 2073
Подорожі в ліфті

Провідне австралійське агентство із активізації брендів Traffik розробило унікальне рішення, щоб привернути увагу до офісно-торговельного центру Darling Park (Сідней). Тепер у відвідувачів є можливість побачити природні дива Австралії, не відвідуючи їх в реальному житті. Все що необхідно — проїхатися в одному із шести ліфтів Darling Park — і перед очима з'являться чудові краєвиди островів, тропічних лісів, пустель, пляжів, гір і морських скель.

Проект реалізований спільно із архітектурною компанією Davenport Campbell&Partners і Schindler Lifts Australia. Подорож у ліфті проходить через Королівський каньйон (Північна територія), вулканічний острів Лорд-Хау (800 км від східного узбережжя), водоспад Ебор, мис Пілар у Тасманії і знамениті Блакитні гори. Кожна місцевість супроводжується відповідним звуком.

За допомогою дронів були отримані зображення кожної локації. Їх відобразили на підйомі та спуску ліфтів, використовуючи ліфтовий контролер та акселерометр. Крім того, ліфтові кабіни оснастили 90-дюймовими екранами з високою роздільною здатністю. Спеціальне програмне забезпечення віддалено керує розкладом демонстрацій кожної частини контенту, чергуючи їх з рекламою.