Райдужна наружка

31.12.2019
Кейси
Прочитали: 1915
Райдужна наружка

«Посольство Райдуги» —  так символічно називається робота іспанського художника Сан-Мігеля Окуди, виконана на замовлення всесвітнього креативного будинку Justkids для мистецького заходу «Несподіване».

Яскраві, барвисті зображення і форми оживляють покинуті райони міста Форт-Сміт, Північно-Західний Арканзас (США) і збагачують міський пейзаж.

Робота Окуди є сумішшю різнокольорових геометричних структур і візерунків, об'єднаних із тваринами і органічними формами, щоб створити унікальну комбінацію зображень і архітектури.

За задумом художника, «Посольство Райдуги» внесе розмаїття і зіграє роль у повсякденному житті сусідньої спільноти і учнів у школі Darby Junior High, оскільки вони отримають задоволення від інсталяції та зможуть спостерігати, як вона розвивається в різні пори року.

Роботи Сан-Мігеля Окуди на вулицях і занедбаних фабриках завжди впізнавані. Геометричні структури та різнокольорові принти зливаються з органічними сірими тілами в художніх творах, які можна віднести до категорії поп-сюрреалізму з безсумнівним впливом вуличного мистецтва.