Струменистий фасад

11.05.2021
Новинки
Прочитали: 2170
Струменистий фасад

Американські конструкторські бюро Ennead Architects і Bora Architecture & Interiors спроектували будівлю Knight Center, нового дослідницького центру, розташованого на території кампусу Університету Орегону в Юджині (Орегон, США). Чудовий фасад імітує потоки води, що струмлять по скелі.

Новий навчальний заклад об'єднує дослідників із різних дисциплін, зокрема інженерії, прикладних наук і бізнесу. Комплекс займає площу 14 864 м2 і складається з двох L-подібних будівель, з'єднаних між собою простором із прозорим покриттям, яке захищає від дощу і пропускає світло.

Південний фасад будівлі відрізняється характерним двостінним фасадом із трикутними прозорими панелями. Дизайн натякає на рухому воду — річку Вілламетт — яка протікає через кампус. Сонячне світло заливає внутрішні приміщення. На думку дизайнерів, прозорі фасади сприяють спілкуванню в лабораторіях, а також підвищують енергоефективність будівлі.

Шукаєте якісні матеріали для скління? Рекомендація AVERS — димчастий литий акрил ALTUGLAS CN SMOKE. Міцність, довговічність і легка вага роблять акрил ідеальною альтернативою традиційному склу. Димчастий відтінок дає можливість зберегти конфіденційність, знизити вплив УФ-променів і заощадити на електроенергії.