Світильники з акрилу

24.05.2021
Новинки
Прочитали: 2532
Світильники з акрилу

Внутрішнє освітлення — один із найважливіших аспектів будь-якого житлового приміщення. Освітлювальні прилади можуть візуально змінювати розміри приміщення, надавати певний настрій. Завдання правильно підібрати і розмістити світильники поєднується з іншими галузями дизайну інтер'єру: вибором колірної схеми і матеріалів для оздобленням, підбором і розстановкою меблів. Тільки коли ці елементи об'єднуються, кімната виграє від гармонії і плавності дизайну. Не задовольняють стандартні рішення? Білий і кольоровий акрил дозволять створити унікальний виріб для будь-якого стилю!

Можливі варіанти

Гарний план поєднує в собі вбудовані і декоративні джерела освітлення. Вбудовані в стіни, стелю або меблі світильники використовуються, щоб освітлити темні плями на стелажах, додати яскравості робочій ділянці, виділити твори мистецтва або ефектні елементи декору. Вони додають фокус і м'якість.

Декоративне освітлення — наприклад, ефектний підвісний світильник, цікавий настінний світильник або декоративна лампа — це не просто привабливі предмети, що стоять в кімнаті. У комплексі з іншими світловими рішеннями вони дозволяють досягти найкращих результатів, максимальної естетики, практичності і функціональності.

Переваги акрилу

Світильники з акрилу широко представлені на ринку. Матеріал поєднує прекрасний зовнішній вигляд скла і практичність пластику. З нього також можна створювати найрізноманітніші люстри, настінні, підлогові і настільні лампи за індивідуальним дизайном. Такі рішення користуються популярністю завдяки ряду переваг:

    • Світлопропускання і світлорозсіювання. Акрилові світильники випромінюють яскраве світло, при цьому м'яко і симетрично його розсіюють, що є особливо важливим для загального освітлення.
    • Дизайнерське розмаїття. Для створення світильників можна використовувати

прозорий і молочний акрил

  • із різним ступенем затемнення, а також кольоровий акрил і акрил із особливими властивостями, наприклад, дзеркальний. Крім того, листи можна додатково фарбувати або наносити на них друк.
  • Акрил має прекрасну атмосферостійкість, тому світильники залишаються яскравими і привабливими протягом тривалого часу. При цьому їх можна використовувати не тільки всередині приміщення, але і зовні — незважаючи на дощ або сніг.
  • Легка обробка і термоформування дають можливість отримувати світильники різних форм, а також виготовляти меблі, інші предмети декору в єдиному дизайні.
  • Ударна стійкість дозволяє безпечно використовувати світильники з акрилу в дитячих кімнатах і громадських місцях.
  • Легке очищення спрощує рутинне прибирання.
  • Мала вага (акрил в 2,5 разів легше скла) робить транспортування і монтаж світильників навіть великого розміру абсолютно безпроблемним.

Таким чином, акрил прекрасно підходить для світлового оформлення інтер'єру. Бажаєте отримати більше ідей і варіантів його застосування? Звертайтеся в AVERS! Менеджери радо проконсультують та покажуть зразки акрилу POLYCRYL і ALTUGLAS від провідних світових виробників. Пишіть у чат або телефонуйте.