Транспортування і зберігання АКП

04.12.2018
Новинки
Прочитали: 2071
Транспортування і зберігання АКП

Транспортування, вантажно-розвантажувальні роботи і зберігання

Транспортування проводиться морським і вантажним транспортом відповідно до правил перевезень вантажів, що діють на кожному виді транспорту.

Під час вантажно-розвантажувальних робіт із панелями ECOBOND слід дотримуватися запобіжних заходів, щоб не пошкодити лицьову сторону тертям одна об одну, не вдаряти краї. Радимо розвантажувати і переносити окремі панелі вертикально і обережно, оскільки вигин може призвести до деформації, а при температурі нижче —40°C до пошкодження панелі.

Зберігання АКП

Панелі поставляються із заводу виробника горизонтально на дерев'яних палетах. Доцільно зберігати їх у такому ж вигляді. Приміщення має бути сухим, захищеним від дощу і конденсату. Під час зберігання панелей слід дотримуватися запобіжних заходів, щоб не пошкодити лицьову сторону і зворотний бік корозією, викликаною вологою і хімічними реагентами. Не радимо укладати панелі різних розмірів в один штабель, оскільки краї панелей можуть спричинити появу подряпин або вм'ятин на поверхні.

Після перенесення із холоду в тепле сховище, бажано просушити панелі перед укладанням одну на іншу.

Якщо панелі зберігаються вертикально, радимо підстелити під низ м'який, водонепроникний матеріал і нахилити під кутом 10° до вертикалі, опираючи об стінку. Не ставте і не кладіть панелі прямо на підлогу або на землю. Завжди використовуйте невелике підвищення, щоб під них не підтікала вода.

Не наклеюйте стрічки із ПВХ на поверхню панелей, наприклад, для маркування, навіть на захисну плівку. При тривалому зберіганні пластифікатор, що міститься в ПВХ-плівці, може перейти через захисну плівку і спричинити зміну блиску поверхні.

Якщо необхідно зберігати одну палету на іншій, верхня панель повинна бути звернена лицьовою стороною вниз, покрита жорстким пластиком, фанерою або товстим шаром картону, на який встановлюються дошки або товста фанера. Це необхідно для розподілу навантаження по всій поверхні. Дозволяється таким способом встановлювати до 4-х палет одна на іншу.

Транспортування і зберігання касет з АКП

Касети транспортуються вантажним транспортом відповідно до правил перевезень вантажів, що діють на кожному виді транспорту. Штабелі касет слід закріплювати, щоб під час перевезення вони не переміщувалися.

Зберігання касет здійснюється на спеціально обладнаних складах. Потрібно забезпечите стійке положення панелей, виключити контакт із ґрунтом, а також вжити заходи проти скупчення атмосферної вологи і конденсату. Касети, що надійшли на об'єкт монтажу, повинні зберігатися в критому приміщенні. Штабель не повинен перевищувати висоту зросту людини. Під час складування і зняття касет не рекомендується тягти їх по нижніх касетах.

Умови зберігання, транспортування, вантажні роботи повинні забезпечувати цілісність касет.

Техніка безпеки при поводженні з АКП

Вимоги до безпеки під час виготовлення касет, транспортування, вантажно-розвантажувальних робіт, монтажі регламентуються ГОСТ 12.3 002-55, ГОСТ 122,003-91, ГОСТ 12,3009-56, СНиП 12-01-2004, а також Технологічним регламентом на виготовлення касет, інструкціями з монтажу та експлуатації. Документи повинні надавати проектно-конструкторська організація і виробник касет.