Вітаємо з Днем Української Державності! 

28.07.2023
Прочитали: 310
Вітаємо з Днем Української Державності! 

Другий рік поспіль у цей день ми відзначаємо День Української Державності. Свято збігатися із Днем Хрещення Русі князем Володимиром, як пряме відсилання до того, що Українській державності не 32 роки, а вже понад тисячу. 

Саме вибір Володимиром православʼя у 988 році визначив шлях нашої держави пліч-о-пліч з європейською цивілізацією. 

І сьогодні, майже десять століть потому, ми продовжуємо відстоювати наші культурні надбання, традиції та світогляд. 

Друзі! Ми бажаємо кожному мати силу зберегти в собі той унікальний культурний код, що ми отримуємо з народженням. Щодня підтримувати високі орієнтири людяності та гідності у наших буденних справах. Підтримувати один одного попри розбіжності, адже в нас із вами одна на всіх мета. 

Наші представництва знаходяться в різних регіонах України, і щодня ми спілкуємось із сотнями людей, що належать до різних конфесій, культур та поколінь, і неймовірно приємно бачити, що всіх їх об'єднують одні й ті самі риси: стійкість і воля продовжувати робити свою справу після безсонних ночей, будувати та відновлювати попри тотальну невизначеність завтрашнього дня, сміятися та шуткувати там, де в пору збожеволіти, невпинно підтримувати фронт, вірити та діяти – без компромісів. 

І як завжди, з великою вдячністю звертаємось до тих, хто кровʼю виборює зараз наше право визначати цей День і через рік, і через 10, і через 100! 

Слава Україні!