Яке сидіння для човна вам вибрати?

24.11.2020
Корисна інформація Човнові матеріали
Прочитали: 229
Яке сидіння для човна вам вибрати?

Сидіння для надувного човна— це більше, ніж просто місце для сидіння на воді. Правильні рішення можуть підвищити комфорт, запропонувати кращі можливості для рибальства і оновити стиль інтер'єру човна, підвищивши його цінність.

Сидіння для надувних човнів: різновиди

На ринку представлено кілька варіантів човнових сидінь. Найбільш популярний варіант— сидіння з фанери. Таке сидіння для човна кріпиться за допомогою спеціальних напрямних, розташованих на бортах і може переміщатися. Це досить бюджетне і просте рішення, при цьому досить важке і незручне, оскільки немає підтримки для спини.

Ще один варіант— надувні лавки різної форми, наприклад, у вигляді циліндричного або прямокутного пуфика, підкови, що вбудовується в ніс судна. Вони є м'якшими, ніж дерев'яні і пропонують певний комфорт користувачеві.

Найбільш зручна сучасна альтернатива— надувні крісла зі спинкою. Вони встановлюються безпосередньо на днище і кріпляться за допомогою липучок. Пропонуються в різних формах. Добре підтримують спину, приймають форму людини, що сидить, витримують істотні навантаження. Деякі моделі передбачають можливість зміни кута нахилу. У таких кріслах можна проводити тривалий час, вони мало важать, відрізняються міцністю, довговічністю і практичністю.

Човнові тканини BOATEX: оптимальний вибір

Ідеальна тканина для човнових сидінь, а також для самих надувних човнів— високотехнологічна вінілова тканина BOATEX. Це надзвичайно міцний матеріал, який здатний витримати складні умови експлуатації, включаючи морську воду, високі температури, УФ-випромінювання.

Тканину BOATEX можна зшивати, склеювати і зварювати. Вона є дуже еластичною і прекрасно зберігає форму при надуванні. Сидіння для човнів і інші вироби з BOATEX зберігають первинні властивості до 10 років.

Очищення і профілактичне обслуговування

Хоча високоякісні сидіння для човнів виготовляються з міцних матеріалів, стійких до ультрафіолетового випромінювання і водонепроникних, вони, як і раніше, схильні до утворення плям і можуть утворювати цвіль. Це особливо стосується сидінь рибальських човнів, які можуть накопичувати бруд, сажу і сміття від миття риби на борту.

Із цієї причини необхідно очищати сидіння і сам човен після кожної поїздки. Використовуйте теплу воду, змішану з невеликою кількістю засобу для миття посуду і м'якою ганчіркою. Протріть сидіння, промийте чистою водою і ретельно висушіть. Не використовуйте відбілювач або продукти на основі аміаку, оскільки вони можуть зіпсувати колір вінілу і пошкодити строчку.

Щоб запобігти розтріскуванню і відшаровуванню сидінь, варто використовувати чохол для сидіння і чохол для швартування, коли судно не використовується.

Таким чином, надувні лави і крісла з вінілової тканини дозволяють суттєво посилити комфорт користувача. Водночас вони експлуатуються тривалий час і прекрасно виглядають. Компанія AVERS пропонує чудовий вибір ПВХ-тканин, які успішно застосовуються у виробництві водного транспорту, а також різноманітних надувних конструкцій. Звертайтеся у чат або за телефоном до менеджерів за цікавою і професійною консультацією.

Товари зі статті
Хакі BOATEX човнова тканина 1100 г/м2
рулон
-
+
Sale
Червоний BOATEX човнова тканина 800 г/м2
рулон
-
+
Sale
Синій BOATEX човнова тканина 800 г/м2
рулон
-
+
Sale
Блакитний BOATEX човнова тканина 800 г/м2
рулон
-
+
Чорний BOATEX човнова тканина 1100 г/м2
рулон
-
+
Хакі BOATEX човнова тканина 800 г/м2
рулон
-
+
Синій BOATEX човнова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
Хакі BOATEX човнова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
New
Сірий BOATEX човнова тканина 610 г/м2
рулон
-
+