Захисні екрани і ковпаки для салонів краси

30.04.2021
Новинки
Прочитали: 2158
Захисні екрани і ковпаки для салонів краси

Перукарням, манікюрним салонам і салонам краси необхідно дотримуватися особливих вимог до гігієни і захисту, щоб убезпечити клієнтів в умовах пандемії. Тут практично неможливо тримати соціальну дистанцію, тому рекомендується використовувати фізичний бар'єр для захисту співробітників і замовників від непотрібного впливу мікробів і вірусів. Захисні екрани і щити з акрилу дають можливість власникам підприємств у галузі краси створювати безпечніші простори.

Принцип роботи

Коли меблі зафіксовані і не може бути переміщені, забезпечення соціального дистанціювання між покупцями практично неможливе, якщо не залишити ряд місць вільними. Для малого бізнесу робота на неповну потужність не є стійкою, але, на щастя, є практичні способи знизити ризики і працювати в колишньому режимі.

Екрани виготовляються з прозорого акрилу під різними назвами. Захисний щиток, гігієнічний бар'єр, ковпак — усе це представляє одну і ту ж ідею: фізично обмежити поширення мікробів і вірусів. Зниження ймовірності потрапляння аерозолів від одного покупця до іншого — економічно ефективний спосіб знизити ризик того, що клієнти будуть сидіти поруч один із одним.

Крім соціального дистанціювання, екран дає можливість створити особистий простір при необхідності, зонувати приміщення.

Переваги таких виробів із оргскла:

 • гарне світлопропускання;
 • прозорість 92%;
 • твердість. Акрилове скло в 2,5 рази міцніше за звичайне, його важко розбити;
 • прекрасні тепло- і звукоізоляційні характеристики.

Екран для салону краси може застосовуватися для поділу різних ділянок, а також відділення клієнтів від персоналу і один від одного. Ось найпоширеніші варіанти використання щитів:

 • в зонах очікування, щоб дистанціювати клієнтів;
 • між кріслами або умивальниками для перукарень, щоб створити бар'єр між відвідувачами;
 • приймальні і зони ресепшен;
 • на манікюрних столах та кушетках, щоб відокремити майстра від клієнта.

Захисні екрани: варіанти конструкції

За останній рік на ринку з'явилося безліч пропозицій подібної продукції. Серед найбільш функціональних конструкцій:

 • Окремий перегородковий екран зводить до мінімуму взаємодію між клієнтами. Прозорі панелі з оргскла не перешкоджатимуть проникненню світла в приміщення. Екран зручно переміщати з однієї зони в іншу, оскільки він не прикріплений до підлоги.
 • Окрема перегородка для столу адміністратора. Головна відмінність — розташування акрилової планки, яка регулюється вище або нижче по рамі в залежності від висоти стойки. Також можна виготовити перегородку з бічними панелями для тристороннього захисту.
 • Н-подібна рама допоможе створити захисний бар'єр між майстрами з манікюру та їх клієнтами, а також між клієнтами, які опинилися в безпосередній близькості від інших. Середню планку можна розмістити вище або нижче по рамі, щоб вона відповідала висоті столів або стойки.
 • Екрани, які фіксуються на столах або кушетках. У таких щитках можна зробити будь-який виріз, в залежності від вимог касира, майстру манікюру, масажиста, косметолога або іншого фахівця.

Виготовлення подібних конструкцій є досить простим. Акрил добре обробляється, його можна порізати на фрезерному верстаті, лазером або дисковою пилкою. Вироби з акрилу легко очищати від пилу і забруднень. Для цього можна використовувати мильний розчин і м'яку тканину без абразиву.

Акрил — довговічний матеріал. При правильному догляді, виріб із акрилу прослужить дуже тривалий час. Гарантійний термін збереження експлуатаційних характеристик при внутрішньому використанні — 25 років.

У компанії AVERS можна придбати високоякісний акрил для захисних перегородок у листах або порізаний за конкретними розмірами на промисловому обладнанні. Бажаєте дізнатися подробиці? Звертайтеся до менеджерів у чат або за телефонами.