АКП як основа для настільного аерохокею

08.04.2021
Новинки
Прочитали: 2134
АКП як основа для настільного аерохокею

У карантин — і особливо локдаун — ми всі проводимо вдома значно більше часу. Хочете урізноманітнити дозвілля? Аерохокей — чудовий варіант. Це захоплива гра, в якій поєднуються змагання і соціальна активність. Актуальними також стають і мініверсії, які не потребують великого простору, наприклад, гра joko.

Переваги аерохокею

Повітряний хокей — розвага, до якої багато хто ставиться серйозно. Стіл для гри нагадує справжні майданчики для хокею, а сама гра — відтворює реальний досвід. Серед її переваг:

  • Соціалізація. У аерохокей не можна грати наодинці, що стимулює спілкуватися і оживити свою соціальну оболонку.
  • Активність. Захопливе ігрове кардіотренування покращує роботу серця.
  • Гарний настрій. Спільна гра в аерохокей дозволяє прекрасно розважитися і повеселитися всією сім'єю: гра підходить і дорослим, і дітям.
  • Змагання. Змагальне середовище дає можливість перевірити і сформувати певні навички.
  • Покращення рефлексів. У грі тренується час реакції на ситуації, які швидко змінюються, розвиваються моторна координація.

Матеріал столу: основні вимоги

Столи для аерохокею бувають різних розмірів, щоб відповідати різним рівням навичок та ігрового процесу. Важлива вимога — ефективне ковзання, тому необхідно не тільки звернути увагу на матеріал, з якого виготовлений стіл, а й постійно підтримувати його стан.

Також необхідна достатній ступінь міцності, щоб можна було грати протягом тривалого часу.

Крім того, потрібна і стабільність, в цьому плані настільні дошки можуть вигравати у порівнянні з недорогими складними столами. Також настільні дошки пропонують мобільність і компактність можливість грати у різних приміщеннях, в тому числі й невеликих.

Відмінним вибором для виготовлення такого столу стане алюмінієвий композит. Він є дуже легким і водночас міцним. Його поверхня спеціально підготовлена ​​для високоякісного друку, що дає можливість створити будь-ігрове поле, а також брендувати його, наприклад, якщо невеликі гри використовуються як сувенір.

Міцність, довговічність і стійкість до різних умов експлуатації АКП перевірена часом. Недарма цей матеріал є популярним не тільки для внутрішнього застосування, а й успішно використовується для оздоблення фасадів і виготовлення зовнішніх рекламних конструкцій.

Ідеальним варіантом для шайб у невеликих настільних іграх стануть фішки з прозорого або кольорового акрилу. Матеріал не б'ється і довго служить.

До речі, при обмеженому бюджеті невелике ігрове поле можна створити і в домашніх умовах. У офіційного представника ECOBOND в Україні — компанії AVERS — можна не тільки замовити лист АКП, а й обробити його на професійному обладнанні та отримати готовий виріб. Так само можна замовити і вирізані акрилові шайби. Хочете дізнатися більше подробиць? Звертайтеся до наших менеджерів, у чат або за телефонами.