Візерунковий дизайн будівлі

09.04.2021
Новинки
Прочитали: 2081
Візерунковий дизайн будівлі

Дизайн-студія nendo з Токіо (Японія) перетворила комерційний об'єкт, що належить японській роздрібній компанії Marui, на житловий комплекс. Гарний візерунковий фасад чудово вписався у міське середовище.

Житловий простір складається зі 43 окремих кімнат, кожна з яких займає від 7 до 12 м2. Жителі можуть користуватися загальною кухнею-їдальнею з терасою, кафе і пральнею самообслуговування, а також мають вільний доступ на дах. Кімнати обставлені необхідною побутовою технікою і меблями, а послуги з оренди предметів першої необхідності надаються marui group. Таким чином, немає необхідності купувати зайве майно та істотно спрощується переїзд на нове місце, відповідно до зміни способу життя мешканців або зростання сім'ї.

Фасад будівлі прикрашений незвичним декором, в основі якого зображення будинків із різними плануваннями. Цей же малюнок застосовувався для оформлення тканин для штор і подушок, а також використовувався для створення меблів і світильників на замовлення.

Потрібний матеріал для незвичайного оформлення фасаду? Рекомендація AVERS — АКП ECOBOND OPTIMA COLOR. Алюмінієвий композит — це сендвіч-матеріал, що поєднує переваги алюмінію і сучасних полімерів. Він мало важить, легко обробляється, витримує негативні чинники навколишнього середовища. Приваблива поверхня серії ECOBOND OPTIMA COLOR — ідеальний вибір для творчих пошуків.