Акрил для виїзних церемоній

12.04.2021
Новинки
Прочитали: 2056
Акрил для виїзних церемоній

Пандемія відбивається на всіх сторонах життя, в тому числі й сімейних заходах. Багато весіль проходять сьогодні у мініформаті. Менші списки гостей дозволяють використовувати належні протоколи соціального дистанціювання, але все ж дають можливість парі святкувати зі своїми рідними та близькими. Елегантні і прості весільні арки та альтанки стають вельми актуальним трендом. Акрил для таких виробів підходить ідеально.

Важливі елементи декору

Акрилові весільні арки та альтанки можуть закріпити церемонію на відкритому повітрі, служити фоном для фотографій, виступати в ролі входу і навіть привнести новий сенс у святкування. Кришталево прозорий акрил символізує чистоту, візуально збільшує простір і чудово виглядає сам по собі, навіть якщо не використовуються ніякі прикраси. Напівпрозорі деталі надають вишуканості та доповнюють нотками несподіваного гламуру.

Крім того, з акрилу можна виготовляти й інші весільні прикраси, а також запрошення, меню, схеми розміщення гостей, номери столиків, світильники і навіть меблі. За необхідності перед церемонією можна виготовити також зменшену копію весільної арки або колони.

Універсальність

Акрилові арки і колони для весілля повністю впишуться в будь-яке місце як всередині, так і зовні приміщень. У ресторанах, барах, нічних клубах і залах вони дадуть можливість швидко і просто оновити оформлення відповідно до заходу. На березі моря, у лісовому куточку, в квітучих ботанічних садах або на полі для гольфу такі вироби стануть прекрасним акцентом для весіль і особливих церемоній.

Вибір акрилу

Акрил чудово обробляється і формується, тому підходить для виробів різних форм. Із нього можна створювати прості арки П-подібної форми, а також монументальні шатрові конструкції.

Для арок і колон рекомендується використовувати литий акрил товщиною від 8 мм. Такий акрил гарантує стійкість і довговічність конструкції, що є особливо важливим для студій інтер'єрного дизайну, які можуть використовувати такі вироби багаторазово.

Крім того, він легко очищається, мало важить і не б'ється, тому гарно витримує транспортування і зберігання. Ці властивості роблять акрилові вироби прекрасною альтернативою скляним конструкціям у оформленні весілля.

Ще одна важлива перевага акрилу — велике розмаїття варіантів оздоблення. Для реалізації різних дизайнерських задумок можна використовувати не тільки прозорий, а й кольоровий акрил, а також акрил зі спеціальним властивостями, наприклад:

  • дзеркальний;
  • флуоресцентний;
  • металік.

Компанія AVERS пропонує прекрасний асортимент акрилу Altuglas і Polycryl. Різна товщина, відтінки і оздоблення поверхні дають можливість втілювати у життя різноманітні проекти, створювати декор для весіль та інших урочистостей, виставок, виготовляти стильні рекламні конструкції. Потрібні ідеї для натхнення? Звертайтеся до наших менеджерів у чат або за телефонами за консультацією.