Будівля-квітка

13.04.2021
Новинки
Прочитали: 2031
Будівля-квітка

Китайська компанія DUTS design завершила будівництво стадіону олімпійського спортивного центру. Оригінальна споруда овальної форми стала одним зі знакових культурних об'єктів у місті Лінься (Китай).

Великомасштабний проект площею 41 тис. м2 вміщує зал для глядачів і міжнародний стадіон. Тут будуть проходити спортивні змагання і тренування жителів міста. Місткість комплексу — близько 20 тис. людей.

Натхненням для дизайнерів послужила форма півонії. В оформленні використовується система структури пелюсток цієї квітки. В екстер'єрі використовуються гарні облицювальні панелі і дуга мальованої кераміки, яка інтегрує внутрішню функціональне планування.

Працюєте над створенням цікавих архітектурних проектів? Рекомендація AVERS — АКП ECOBOND Metallic. Сучасний сендвіч-матеріал складається зі шарів алюмінію та полімеру. Легка вага і проста обробка, стійкість до навколишнього середовища — прекрасний набір характеристик для створення оригінального облицювання і незвичайних архітектурних конструкцій.