Акрилова стеля, сталеві столи й шафи та роботизована нога в магазині спортивного одягу

28.03.2023
Креатив
Прочитали: 732
Акрилова стеля, сталеві столи й шафи та роботизована нога в магазині спортивного одягу

Магазин спортивного взуття, повністю оздоблений металізованими панелями та оснащений роботизованою ногою – перший магазин швейцарського бренду On у Великій Британії.

Оскільки в основі бренду лежать технології та наукові напрацювання, закономірно, що дизайн магазину мав відображати цінності марки. Один із топменеджерів компанії схарактеризував новий торговий простір у Лондоні так: «Нашою концепцією був музей науки, який можна купити в магазині, бо наша робота ґрунтується на науці». Стіни магазину були оздоблені натуральною глиною із Корнуоллу, яка наносилася вручну.

Демонстраційні столи, вітрини та стелажі для зберігання виготовлені зі сталевих панелей. Кожен зі столів, які можна підіймати та опускати, оточений вигнутою сталевою стіною, яку можна повертати. Роботизована нога на одному з демонстраційних столів показує одну з моделей кросівок під час бігу. У сталевих відкритих шафах розміщені всі наявні розміри кросівок, щоб покупець приміряв свою пару відразу без допомоги консультанта та очікування.

Стеля в магазині зроблена з молочного акрилу. Такі стелі типу «армстронг» (будь-який вид підвісних стельових конструкцій, зібраних з підвісної системи та стельових панелей) досить поширені в дизайнах комерційних об'єктів, стандартний розмір секцій 600х600 мм. Але виходячи з фотографій у даному магазині розмір акрилових секцій значно більший, тому для такого проєкту потрібно вибирати акрил більшої товщини – 6-8 мм.

Ще одна цікава конструкція з текстами, що світяться. Зробити її можна наступним чином: молочний акрил згорнути в циліндр шляхом термоформування, а на акрил нанести автомобільну плівку серії 970 з плотерною висічкою, завдяки щільності плівки світло буде блокуватися.

Також варто зазначити, що невеликі, практично непомітні, підставки під взуття зроблені з тонкого прозорого акрилу.

Написи на сталевих шафах і вітринах нанесені за допомогою рекламної плівки для різання на плотері – Oracal 641.